AnySharp Editions brousek černý

Kód: ASKSEDBLK
2 hodnocení
Značka: AnySharp
479 Kč 396 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2022

AnySharp Editions brousek černý - nejlepší brousek na nože. Nabrousit nůž jako profesionál nyní zvládne každý. Brousek na nože Anysharp je vhodný i pro vroubkované nože na pečivo. Brousek je vyroben z odolného plastu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabrousit si nůž nyní zvládne opravdu každý. Profesionálně a navíc i bezpečně. Díky brousku na nože Anysharp původem z Velké Británie, který je současnou špičkou v domácím broušení nožů. Díky důmyslným ostřičů snadno udržíte ideální úhel broušení nože. Výborná je také patentovaná přísavka, který brousek drží na jednom místě na lince, není nutné ho tak přidržovat rukou. Doporučujeme.

Různé barevné varianty brousků na nože

Máme v nabídce několik barevných variant brousků na nože Anysharp. 

 

Vlastnosti brousku na nože Anysharp 

  • Brousek na nože AnySharp se dá použít na všechny typy ostří nožů - jak na nože na krájení masa, zeleniny tak dokonce i na rozdíl od jiných brousků či ocílek na vroubkované nože na pečivo .
  • Patentovaný brousek AnySharp využívá diamantem ostřený karbid wolframový mechanismus, který obnoví jakékoli ostří nožů vyrobených z oceli, ať už z klasické nerezové, karbonové či tvrzené. Nabrousíte s nim i ocelové nože s antiadhezním teflon. Ostří stačí 3x až 4x protáhnout mechanismem brousku a během pár vteřin je nůž ostrý jako nový.
  • Unikátním bezpečnostním prvkem brousku na na nože AnySharp je patentovaný systém extra silné sací přísavky, která se pevně přichytí k jakémukoliv hladkému povrchu nebo pracovní desce v kuchyni a vy tak můžete brousit bez nutnosti přidržovat samotný brosek.
  • Během ostření nože, protažením ostří po celé jeho délce profilem ve tvaru písmene "V" (který si udržuje optimální úhel 20°), se může stát, že zavadíte o tělo brousku. Aby nedošlo k poškození ostří nože, je vrchní část brousku opatřena kvalitním polymerovým krytem.
  • Při prvním použití se zcela tupým nožem, se z čepele oddělí drobné částečky kovu. Poté již k naostření nožů stačí použít velmi lehkého tlaku a od čepele se oddělí už jen mikroskopické množství kovových částic.
  • Díky malým rozměrům brousku: 6 x 6 x 5 cm - není problém ho uložit do zásuvky kuchyňské linky nebo připevnit například na lednici.
  • Brousek je vyroben z odolného plastu.

AnySharp - jediný originál

 

AnySharp logo

Britská značka AnySharp byla založena v roce 2007. Po 10 letech úspěšného působení na trhu zakladatelé společnosti vyrábějící brousky AnySharp Pro vyděsilo, že celá řada firem vyrábí nefungující produkty a spotřebitele se cítí zklamání. Proto se rozhodli vytvořit brousky, které budou jednoduché, bezpečné a předevšim vysoce funkční. AnySharp je jednou z nejznámějších evropských společností v oblasti ostřní nožů a produkt AnySharp Pro je jediný originál s vysoce odolnou kovovou konstrukcí. Mottem společnosti se stalo: "Štastní zákazníci používající skvělé produkty jsou lepší reklama než dobrý marketing." AnySharp Pro - světová jednička mezi brousky na nože. Přečtěte si více o společnosti Anysharp

Doplňkové parametry

Kategorie: Anysharp
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Barva produktu: Černá
Typ produktu: Brousek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AnySharp Pro
Britská značka AnySharp byla založena v roce 2007. Po 10 letech úspěšného působení na trhu zakladatelé společnosti vyrábějící brousky AnySharp Pro vyděsilo, že celá řada firem vyrábí nefungující produkty a spotřebitele se cítí zklamání. Proto se rozhodli vytvořit brousky, které budou jednoduché, bezpečné a předevšim vysoce funkční. 

AnySharp je jednou z nejznámějších evropských společností v oblasti ostřní nožů a produkt AnySharp Pro je jediný originál s vysoce odolnou kovovou konstrukcí. Mottem společnosti se stalo: „Štastní zákazníci používající skvělé produkty jsou lepší reklama než dobrý marketing." AnySharp Pro - světová jednička mezi brousky na nože.