AnySharp Pro brousek - tmavě šedá

Kód: ASKSPROGUN
Tip
Neohodnoceno
Značka: AnySharp
690 Kč 570 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
15.11.2018

AnySharp Pro tmavě šedý brousek na nože. Kovové tělo, záruka 10 let. Nabrousit nůž jako profesionál nyní zvládne každý. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Vlastnosti:

  • Brousek na nože AnySharp se dá použít na všechny typy ostří nožů - jak na nože na krájení masa, zeleniny tak dokonce i na rozdíl od jiných brousků či ocílek na vroubkované nože na pečivo .
  • Patentovaný brousek AnySharp využívá diamantem ostřený karbid wolframový mechanismus, který obnoví jakékoli ostří nožů vyrobených z oceli, ať už z klasické nerezové, karbonové či tvrzené. Nabrousíte s nim i ocelové nože s antiadhezním teflon. Ostří stačí 3x až 4x protáhnout mechanismem brousku a během pár vteřin je nůž ostrý jako nový.
  • Unikátním bezpečnostním prvkem brousku na na nože AnySharp je patentovaný systém extra silné sací přísavky, která se pevně přichytí k jakémukoliv hladkému povrchu nebo pracovní desce v kuchyni a vy tak můžete brousit bez nutnosti přidržovat samotný brosek.
  • Během ostření nože, protažením ostří po celé jeho delce profilem ve tvaru písmene "V" (který si udržuje optimální úhel 20°), se může stát, že zavadíte o tělo brousku. Aby nedošlo k poškození ostří nože, je vrchní část brousku opatřena kvalitním polymerovým krytem.
  • Při prvním použití se zcela typým nožem, se z čepele oddělí drobné částečky kovu. Poté již k naostření nožů stačí použít velmi lehkého tlaku a od čepele se oddělí už jen mikroskopické množství kovových částic.
  • Díky malým rozměrům brousku: 6 x 6 x 5 cm a nízké hmotnosti: 168 g - není problém ho uložit do zásuvky kuchyňské linky nebo připevnit například na lednici.

AnySharp Pro - jediný originál

AnySharp logo

Britská značka AnySharp byla založena v roce 2007. Po 10 letech úspěšného působení na trhu zakladatelé společnosti vyrábějící brousky AnySharp Pro vyděsilo, že celá řada firem vyrábí nefungující produkty a spotřebitele se cítí zklamání. Proto se rozhodli vytvořit brousky, které budou jednoduché, bezpečné a předevšim vysoce funkční. AnySharp je jednou z nejznámějších evropských společností v oblasti ostřní nožů a produkt AnySharp Pro je jediný originál s vysoce odolnou kovovou konstrukcí.

Mottem společnosti se stalo: "Štastní zákazníci používající skvělé produkty jsou lepší reklama než dobrý marketing." AnySharp Pro - světová jednička mezi brousky na nože.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brousky na nože
Záruka: 10 let
Barva: Tmavě šedá
Rozměry brousku: 6 x 6 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

AnySharp Pro
Britská značka AnySharp byla založena v roce 2007. Po 10 letech úspěšného působení na trhu zakladatelé společnosti vyrábějící brousky AnySharp Pro vyděsilo, že celá řada firem vyrábí nefungující produkty a spotřebitele se cítí zklamání. Proto se rozhodli vytvořit brousky, které budou jednoduché, bezpečné a předevšim vysoce funkční. 

AnySharp je jednou z nejznámějších evropských společností v oblasti ostřní nožů a produkt AnySharp Pro je jediný originál s vysoce odolnou kovovou konstrukcí. Mottem společnosti se stalo: „Štastní zákazníci používající skvělé produkty jsou lepší reklama než dobrý marketing." AnySharp Pro - světová jednička mezi brousky na nože.