AnySharp Pro brousek - wolframový

Kód: ASKSPROWOLF
2 hodnocení
Značka: AnySharp
779 Kč 644 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2023

AnySharp Pro wolframový- nejlepší brousek na nože. Nabrousit nůž jako profesionál nyní zvládne každý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabrousit si nůž nyní zvládne opravdu každý. Profesionálně a navíc i bezpečně. Díky brousku na nože Anysharp původem z Velké Británie, který je současnou špičkou v domácím broušení nožů. Díky důmyslným ostřičů snadno udržíte ideální úhel broušení nože. Výborná je také patentovaná přísavka, který brousek drží na jednom místě na lince, není nutné ho tak přidržovat rukou. Doporučujeme.

Různé barevné varianty brousků na nože

Máme v nabídce několik barevných variant brousků na nože Anysharp. Která vám vyhovuje nejvíce?

Anysharp brousek na nože červenýAnysharp brousek na nože měděnýAnysharp brousek na nože mosaznýAnysharp brousek na nože tmavě šedýAnysharp brousek na nože fialovýAnysharp brousek na nože duhovýAnysharp brousek na nože šedýAnysharp brousek na nože wolframový

Vlastnosti brousku na nože Anysharp Pro

  • Brousek na nože AnySharp se dá použít na všechny typy ostří nožů - jak na nože na krájení masa, zeleniny tak dokonce i na rozdíl od jiných brousků či ocílek na vroubkované nože na pečivo .
  • Patentovaný brousek AnySharp využívá diamantem ostřený karbid wolframový mechanismus, který obnoví jakékoli ostří nožů vyrobených z oceli, ať už z klasické nerezové, karbonové či tvrzené. Nabrousíte s nim i ocelové nože s antiadhezním teflon. Ostří stačí 3x až 4x protáhnout mechanismem brousku a během pár vteřin je nůž ostrý jako nový.
  • Unikátním bezpečnostním prvkem brousku na na nože AnySharp je patentovaný systém extra silné sací přísavky, která se pevně přichytí k jakémukoliv hladkému povrchu nebo pracovní desce v kuchyni a vy tak můžete brousit bez nutnosti přidržovat samotný brosek.
  • Během ostření nože, protažením ostří po celé jeho delce profilem ve tvaru písmene "V" (který si udržuje optimální úhel 20°), se může stát, že zavadíte o tělo brousku. Aby nedošlo k poškození ostří nože, je vrchní část brousku opatřena kvalitním polymerovým krytem.
  • Při prvním použití se zcela typým nožem, se z čepele oddělí drobné částečky kovu. Poté již k naostření nožů stačí použít velmi lehkého tlaku a od čepele se oddělí už jen mikroskopické množství kovových částic.
  • Díky malým rozměrům brousku: 6 x 6 x 5 cm a nízké hmotnosti: 168 g - není problém ho uložit do zásuvky kuchyňské linky nebo připevnit například na lednici.

AnySharp Pro - jediný originál

AnySharp logo

Britská značka AnySharp byla založena v roce 2007. Po 10 letech úspěšného působení na trhu zakladatelé společnosti vyrábějící brousky AnySharp Pro vyděsilo, že celá řada firem vyrábí nefungující produkty a spotřebitele se cítí zklamání. Proto se rozhodli vytvořit brousky, které budou jednoduché, bezpečné a předevšim vysoce funkční. AnySharp je jednou z nejznámějších evropských společností v oblasti ostřní nožů a produkt AnySharp Pro je jediný originál s vysoce odolnou kovovou konstrukcí. Mottem společnosti se stalo: "Štastní zákazníci používající skvělé produkty jsou lepší reklama než dobrý marketing." AnySharp Pro - světová jednička mezi brousky na nože. Přečtěte si více o společnosti Anysharp

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostření nožů
Záruka: 10 let
Hmotnost: 0.5 kg
Typ produktu: Brousek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AnySharp Pro
Britská značka AnySharp byla založena v roce 2007. Po 10 letech úspěšného působení na trhu zakladatelé společnosti vyrábějící brousky AnySharp Pro vyděsilo, že celá řada firem vyrábí nefungující produkty a spotřebitele se cítí zklamání. Proto se rozhodli vytvořit brousky, které budou jednoduché, bezpečné a předevšim vysoce funkční. 

AnySharp je jednou z nejznámějších evropských společností v oblasti ostřní nožů a produkt AnySharp Pro je jediný originál s vysoce odolnou kovovou konstrukcí. Mottem společnosti se stalo: „Štastní zákazníci používající skvělé produkty jsou lepší reklama než dobrý marketing." AnySharp Pro - světová jednička mezi brousky na nože.