Ballarini Positano Rendlík 16 cm

Kód: 1000630
Neohodnoceno
Značka: Ballarini
990 Kč 818 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Ballarini Positano rendlík o průměru 16 cm s nepřilnavým povrchem se hodí pro přípravu dušeného masa, omáček nebo soté.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ballarini Positano rendlík o průměru 16 cm je určen zejména pro přípravu dušeného masa, omáček nebo soté. Silné, hliníkové jádro rendlíku rychle rozvádí teplo po celé nádobě a jídlo ohřívá rovnoměrně. Speciální, nepřilnavý povrch KERAVIS se skládá ze tří vrstev posílených o keramické částice, které jsou odolné vůči vysokým teplotám při vaření bez tekutin (grilování až 250 °C), neobsahuje škodlivé látky PFOA ani těžké kovy a umožňuje používat kovové náčiní. Ergonomicky tvarované rukojeti jsou tepelně izolované s perfektním uchopením. Produkty této řady můžete používat v troubě a jsou odolné vůči teplotám do 160°C. Rendlík Ballarini je vhodný pro všechny typy vařičů, včetně indukčních. Doporučujeme ruční mytí.

Pro rendlík Ballarini Positano o průměru 16 cm u nás zakoupíte také vhodnou pokličku Ballarini.

  • hmotnost rendlíku: - 734 g
  • výška rendlíku: 7,9 cm
  • hloubka rendlíku: 7,5 cm
  • objem rendlíku: 1,4 l
  • vnější průměr dna: 13 cm
  • doporučený průměr plotýnky: 14,5 cm
  • celková délka (s madlem/madly): 32 cm

Ballarini

ballarini logo

Společnost Ballarini byla založena již v roce 1889. Zprvu se věnovala výrobě kovových výrobků, jakýmy byly např. klece pro ptáky, již v roce 1931 ale vyráběla přes 2000 druhů kulinářských výrobků. Od 60. let 20. století se zaměřuje zejména na výrobky s nepřilnavým povrchem, jejichž použití neúnavně prosazuje, a které stále inovuje pro použití s moderními spotřebiči. Přečtěte si o Ballarini více.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ballarini
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Materiál: Hliník
Objem: 1,4 l
Barva produktu: Černá
Průměr v cm: 16 cm
Rukojeť: Plastová
Série: Ballarini Positano
Tvar: Kruh
Typ produktu: Rendlík
Vlastnosti: Vhodné do myčky, Vhodné do trouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ballarini


Ballarini je italská značka založena v roce 1889 Paolem Ballarini. V dnešní době patří k předním výrobcům nepřilnavých pánví. V začátcích se ale věnoval výrobě kovových výrobků, jako jsou například klece pro ptáčky.

V začátcích se ale věnoval výrobě kovových výrobků, jako jsou například klece pro ptáčky. Od roku 1931 se výčet produktů Ballarini zvýšil na 2000 typů kulinářských výrobků. V 60. letech 20. století se společnost rozhodla zaměřit především na výrobky s nepřilnavým povrchem. Od 90. let 20. století společnost opakovaně prosazovala vývoj nepřilnavého nádobí a vytváření inovativních prvků. Mezi které mimo jiné také patří povrch pro využívání na indukčních plotnách nebo Thermopoint, který umožňuje značnou úsporu energie a tím prodlouží i životnost vaší nepřilnavé pánve.

Největší předností značky je spojení s národní Italskou kulinářskou tradicí, kterou vkládají do inovací vlastních výrobků. Pro nepřilnavé nádobí Ballarini platí vyjádření „Budoucnost tradice“. V poslední době se značka Ballarini stala centrem zájmu právě pro její inovované myšlení, které chce značku posunout do každé moderní kuchyně. Pro příklad jeden z výstupů tohoto projektu je Circolo della Qualità (kruh kvality), ve kterém se nachází kulinářští experti, šéfkuchaři, gurmeti stejně jako umělci, spisovatelé a vědci za účelem organizovat různá setkání na podporu kulinářského umění v nejširším obzoru. Neustále se zlepšující produkty a myšlenky společnosti Ballarini pro ty, kteří v sobě našli zalíbení ve vaření a mají rádi kvalitní nádobí.