Zaregistrujte se u nás k odběru novinek, využívejte výhod registrovaných uživatelů a získejte slevu 100 Kč na Váš nákup. Slevový kupón Vám zašleme na Váš e-mail.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Volejte: +420 773 751 656
Doprava zdarma nad 1999Kč

Bloky na nože

Vlastníte-li nebo uvažujete o koupi kvalitních kuchyňských nožů, dopřejte jim odpovídající péči a ochranu. Spolehlivé nože od prověřených výrobců si zaslouží vaši péči. Dopřejte jim blok na nože ze dřeva, který je ochrání před poškozením.

Bloky na nože Maxwell&Williams Bamboozled blok na nože
 Australská značka
Maxwell&Williams Bamboozled blok na nože
999 Kč vč. DPH
skladem
Dřevěný blok na nože z bambusového dřeva z kolekce Bamboozled z dílny australské…


Bloky na nože prodlužují životnost a chrání čepel

Přemýšlíte, jak by se mohly tak kvalitní kuchyňské nože při domácím vaření podřít, či nenávratně poškodit? Jen si vzpomeňte, jak sebou při otevírání zásuvky její obsah hází – i přes přítomnost příborníku. Přičtete-li si k tomu pravděpodobnost, s jakou o sebe při pohybu šuplíku třou nože a příbory, dostáváte téměř ideální prostředí pro zbytečné znehodnocení nožů. To jsou zcela zřejmé argumenty, proč se vyplácí kuchyňské nože skladovat bezpečněji. Jedním z řešení jsou právě bloky na nože. Vytvořte pro své nože místo na kuchyňské lince, které z nich udělá nejen dlouhodobě funkční náčiní, ale také designový doplněk, který se stane jednou z dominant vašeho pracovního pultu.

 

Platební metody