Brita filtrační konvice Elemaris XL Meter černá 3,50 l PO

Kód: 1039950
Neohodnoceno
Značka: Brita
1 239 Kč 1 024 Kč bez DPH
Skladem (41 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Jedinečná filtrační konvice Brita Elemaris XL černá PO o celkovém objemu 3,5 l a 2,2 l přefiltrované vody výrazně zlepšuje kvalitu pitné vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní filtrační konvice Brita Elemaris XL černá o celkovém objemu 3,5 l a 2,2 l přefiltrované vody výrazně napomáhá ke zlepšení kvality pitné vody. Technologie těchto konvic redukuje obsah chloru, vodního kamene, organických nečistot, některých pesticidů a těžkých kovů, zároveň však zachovává pevné částice hořčíku a vápníku. Moderní a stylové konvice Elemaris mají měkké ergonomické držadlo, protiskluzové dno a automatické průtočné víčko. Vzhledem ke své universální a praktické velikosti se dají umístit do dveří chladničky. Digitální počítadlo Brita Meter měří dobu používání filtrační patrony, tvrdost a množství přefiltrované vody. Jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky. Konvice Elemaris lze s výjimkou víčka mýt v myčce. Součástí každého balení filtrační konvice Elemaris Cool je jedna filtrační patrona Maxtra.

Firma Brita dodává filtrační konvice do více jak 70 zemí světa. Aby filtrace vody maximálně splňovala hygienické standardy každé země, vyrábí Brita rozdílné druhy filtračních patron pro různé geografické oblasti. V našem obchodě zakoupíte produkty vyrobené pouze pro Českou a Slovenskou republiku.

Výhody používání filtračních konvic:

 • osvěžující a chutná voda vždy na dosah
 • lepší chuť a výraznější aroma kávy a čaje
 • výrazná finanční úspora ve srovnání s balenou vodou
 • minimální množství plastového odpadu
 • možnost 100% recyklace
 • ochrana spotřebičů před vodním kamenem
 • konec nošení těžkých balených vod

Filtrační systém Brita - filtrační patrona Maxtra + Pure Performance (PO)

Jak funguje?

 1. Aktivní uhlíkové kuličky zadržují chlor a snižují výskyt stopových nečistot, jako jsou vybrané herbicidy, pesticidy a farmaceutické látky
 2. Efektivní iontoměničové kuličky: změkčují vodu; pomáhají chránit kuchyňské spotřebiče před vodním kamenem, snižují kovy, jako je měď a olovo
 3. Velmi hustá síťka zadržuje nečistoty z vodovodního potrubí
 4. Šetrné k životnímu prostředí, žádné nadbytečné obaly, žádné nošení těžkých lahví z obchodu

Účinné perličky aktivního uhlí jsou vyrobené z kokosových skořápek, jedná se o ryze přírodní technologii.

Životnost patrony Maxtra závisí na místní kvalitě vody (např. na tvrdosti). Patrona přefiltruje 100 - 150 litrů vody (toto množství vody měsíčně spotřebuje průměrná rodina), pro optimální výkon filtračních konvic se však doporučuje výměna filtrační patrony jednou za měsíc.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brita
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Typ produktu: Filtrační konvice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Neutrácejte za balenou vodu, osvěžte se dokonale čistou vodou BRITA. Nechte vyniknout chuť svého čaje, aroma kávy a bohatství vůní svých pokrmů. Chraňte své domácí spotřebiče před vodním kamenem. S novou generací vodních filtrů BRITA máte křišťálově čistou vodu vždy na dosah.

Filtrační systém Brita prošel od svého vzniku v roce 1966 řadou inovací a výsledkem je jedinečný systém filtrů a praktických filtračních konvic. Základem celého systému je filtrační patrona, v níž obsažené komponenty - účinná směs aktivního uhlí a pryskyřice, pozitivně ovlivňují kvalitu pitné vody. I přes rychlou filtraci vody (přefiltrování jedné konvice trvá v závislosti na jejím objemu 3 - 5 minut) dojde k redukci tvrdosti vody a snížení obsahu látek ovlivňujících chuť pitné vody, jako jsou chlor vápník, ale i k výraznému snížení obsahu zdraví škodlivých látek jako jsou těžké kovy, jež se mohou uvolňovat ze starých vodovodních řadů a pesticidů používaných v zemědělství.


Snížením tvrdosti vody prodloužíte životnost domácích elektrospotřebičů jako jsou kávovary, varné konvice či žehličky a zároveň zvýrazníte chuť připravovaných nápojů či vařených jídel. Filtry Brita Maxtra a Brita Classic neslouží k úpravě nepitné vody, ale ke zvýšení kvality pitné vody běžně dostupné z kohoutku.

Jeden filtr Brita Maxtra slouží přibližně na měsíc provozu či filtraci 100 l vody. Správně zvolená filtrační konvice vám bude sloužit řadu let. Nespornou výhodou filtračního systému Brita je finanční úspora oproti nákupu balené vody, navíc i pomáhate chránit životní prostředí snížením spotřeby plastových PET lahví.

Náš obchod, jakožto autorizovaný prodejce značky BRITA®, Vám může 100 % zaručit, že u nás zakoupíte pouze produkty vyrobené speciálně pro Českou Slovenskou republiku, a vychutnáte si tak vždy optimálně filtrovanou vodu BRITA.