Proč nakupovat u nás?

Proč nakupovat u nás?

Vyzkoušené produkty a značky

Neprodáváme úplně vše, co mají naši dodavatelé k dispozici. Produkty si pečlivě vybíráme a spoustu z nich máme vyzkoušené přímo u nás v kuchyni. Nekvalitní věci u nás prostě nemají místo..

Nejrychlejší novinky

Sezónní novinky od výrobců přidáváme na web nejrychleji a s nejkvalitnějším popisem. Často i s nějakou uvítací slevičkou, která chodí newsletterem :)

O produktech se dozvíte vše

Jen u nás se dozvíte nevíce informací a různých tipů. Produkty, které prodáváme nás zkrátka baví a tak se o nich rádi rozepisujeme. Jestli Vám někde chybí nějaká informace, dejte nám vědět - rádi vše zjistíme a doplníme do popisu. A vás samozřejmě odměníme :)

Osobní přístup

Protože netočíme velké objemy objednávek, máme čas se věnovat Vám - zákazníkům. Chcete poradit, který nůž bude pro Vaše použití nejlepší? Která barva keramiky vypadá lépe? A co teď zrovna "frčí"? Napište nám mail nebo do chatu:)

Nemáme? Seženeme

Díky dlouhodobé spolupráci máme dobré vztahy s dodavateli a výrobci. Často dokážeme sehnat i věci, které se už nevyrábí anebo jsou vyprodané. Jestli něco sháníte, zavolejte nám nebo napište - určitě něco vymyslíme.

Česká rodinná firma

Jsme a vždy budeme česká firma bez cizího kapitálu. Nejsme tak nuceni prodávat produkty, kterým nevěříme. Jsme tu pro Vás už více než 4 roky. A daně platíme taky u nás :)

Nadstandardní služby

Rozmysleli jste si objednávku nebo se Vám objednaná věc nelíbí? Vrátíme Vám peníze nejen do 14 dnů, co musíme podle zákona - ale rovnou do třiceti :)
Potřebujete něco nutně koupit ještě dnes? Můžeme otevřít prodejnu i mimo otvírací dobu anebo něco doručit expresně jen pro Vás. Nebo chcete jen poradit? Zavolejte nám... Zkrátka - pro naše zákazníky se vždy snažíme udělat první poslední. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení