Proč nakupovat u nás?

Proč nakupovat u nás?

Vyzkoušené produkty a značky

Neprodáváme úplně vše, co mají naši dodavatelé k dispozici. Produkty si pečlivě vybíráme a spoustu z nich máme vyzkoušené přímo u nás v kuchyni. Nekvalitní věci u nás prostě nemají místo..

Nejrychlejší novinky

Sezónní novinky od výrobců přidáváme na web nejrychleji a s nejkvalitnějším popisem. Často i s nějakou uvítací slevičkou, která chodí newsletterem :)

O produktech se dozvíte vše

Jen u nás se dozvíte nevíce informací a různých tipů. Produkty, které prodáváme nás zkrátka baví a tak se o nich rádi rozepisujeme. Jestli Vám někde chybí nějaká informace, dejte nám vědět - rádi vše zjistíme a doplníme do popisu. A vás samozřejmě odměníme :)

Osobní přístup

Protože netočíme velké objemy objednávek, máme čas se věnovat Vám - zákazníkům. Chcete poradit, který nůž bude pro Vaše použití nejlepší? Která barva keramiky vypadá lépe? A co teď zrovna "frčí"? Napište nám mail nebo do chatu:)

Nemáme? Seženeme

Díky dlouhodobé spolupráci máme dobré vztahy s dodavateli a výrobci. Často dokážeme sehnat i věci, které se už nevyrábí anebo jsou vyprodané. Jestli něco sháníte, zavolejte nám nebo napište - určitě něco vymyslíme.

Česká rodinná firma

Jsme a vždy budeme česká firma bez cizího kapitálu. Nejsme tak nuceni prodávat produkty, kterým nevěříme. Jsme tu pro Vás už více než 4 roky. A daně platíme taky u nás :)

Nadstandardní služby

Rozmysleli jste si objednávku nebo se Vám objednaná věc nelíbí? Vrátíme Vám peníze nejen do 14 dnů, co musíme podle zákona - ale rovnou do třiceti :)
Potřebujete něco nutně koupit ještě dnes? Můžeme otevřít prodejnu i mimo otvírací dobu anebo něco doručit expresně jen pro Vás. Nebo chcete jen poradit? Zavolejte nám... Zkrátka - pro naše zákazníky se vždy snažíme udělat první poslední.