Zaregistrujte se u nás k odběru novinek, využívejte výhod registrovaných uživatelů a získejte slevu 100 Kč na Váš nákup. Slevový kupón Vám zašleme na Váš e-mail.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Volejte: +420 773 751 656
Doprava zdarma nad 1999Kč
Jura Impressa F9 TFT kávovar
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
 Švýcarská značka
Doprava zdarma

Jura

Jura Impressa F9 TFT kávovar

První kávovar Jura řady "F" s možností přípravy kapučína a latté machiatto stiskem jediného tlačítka. Velká spařovací jednotka, barevný displej, Aroma+.

Cena: 34 990 Kč vč. DPH a PHE
DPH:21%
Katalog. číslo:62IMF9
Dostupnost: skladem
Počet: ks

Plnoautomatický kávovar Jura Impressa F9 TFT Piano Black je prvním kávovarem kompaktní třídy kávovarů Jura, u kterého si lze připravit šálek oblíbené mléčné speciality na jeden stisk. Kávovar disponuje intuitivním ovládáním, díky kterému si budete moci připravit během chvíle svou oblíbenou kávu.

Capuccino stiskem jednoho tlačítka

Kávovar Jura F9 jako první v řadě "F" umí připravit Vaše oblíbené kávo-mléčné nápoje stiskem jednoho tlačítka. Jednoduše si vyberete zda chcete připravit kapučíno, či také sílu kávy, teplotu spařování. Vše snadno a přehledně díky brevnému TFT displeji.

Příprava nápojů stiskem tlačítka

V kávovaru Jura Impressa F9 TFT je možné uložit 3 různé velikosti kávy - ristretto, espresso, velkou kávu. Pro každý nápoj pak i samostatně sílu kávy (volitelně v pěti krocích 5 - 16g) či teplotu spařování.

Vyšší výkon kávovaru

Kvalitní konstrukce kávovaru Jura F9 umožnuje i vyšší zátěž přístroje. Tomu napomáhá i větší zásobník na zrnkovou kávu s kapacitou 310g. Zrnková káva je v zásobníku chráněna dokonale utěsněným aroma krytem.

Eco - šetrný k životnímu prostředí

Kávovar Jura F9 má ve vypnutém stavu nulovou spotřebu energie. Díky Zero-Energy Switch je kávovar při vypnutí zcela odpojen od elektrické energie a stand-by režimu má nulovou spotřebu energie.

IMPRESSA F9 TFT - výbava

Kávovar Jura IMPRESSA F9 TFT má již instalováno české menu. V základní ceně je uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), Cappuccinátor FineFoam, tištěný manuál v českém jazyce. Nádoba na mléko není součástí základní výbavy kávovaru, je možné ji samostatně dokoupit. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

JURA IMPRESSA F9 - hlavní přednosti:

 • Brevný TFT dsplej
 • Snadná příprava espressa, cappuccina i samostatně mléčné pěny
 • Výškově nastavitelná výpusť kávy/mléčné pěny 65 - 111 mm
 • Velký zásobník na zrnkovou kávu 310g
 • Volitelná teplota spařování kávy, síla kávy, hrubost mletí
 • Nový typ mlýnku s technologií Aroma+
 • Zero Energy switch pro nulovou spotřebu energie v stand-by režimu
 • Možnost přípravy 2 espresso káv současně
 • Atraktivní designové provedení v kombinaci matné a lesklé černé
 • Počítadlo porcí, české menu
 • Možnost naprogramování automatického vypnutí a automatického proplachu při zapnutí

Rozměry: 28,5 x 34,2 x 43,3 cm (šířka, výška, hloubka)

Zpět na předchozí stránku.

Platební metody