Zaregistrujte se u nás k odběru novinek, využívejte výhod registrovaných uživatelů a získejte slevu 100 Kč na Váš nákup. Slevový kupón Vám zašleme na Váš e-mail.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Volejte: +420 773 751 656
Doprava zdarma nad 1999Kč
Jura Impressa Z9 TFT kávovar ALU
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
 Švýcarská značka
Doprava zdarma

Jura

Jura Impressa Z9 TFT kávovar ALU

Jura Impressa Z9 TFT ALU je profesionální kávovar pro přípravu Espressa, kávy, Cappuccina, Latte Macchiato či jiných specialit.

Cena: 61 986 Kč vč. DPH a PHE
Běžná cena: 89 056
DPH:21%
Ušetříte: 27 070 Kč
Katalog. číslo:62IMZ9A
Dostupnost: na objednání
Počet: ks

Jakmile kávovar JURA IMPRESSA Z9 TFT ALU uvidíte, uvědomíte si, že nastavuje nové standardy. Důvodů je mnoho. Díky jedinečné kvalitě kávy, uživatelsky příjemnému ovládání a velmi okouzlujícímu designu. Elegantní kávovar Z9 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a se švýcarskou precizností. Jakmile vyberete požadovaný nápoj na barevném TFT displeji s vysokým rozlišením, přístroj tiše vše nastaví a připraví espresso, kávu, latte macchiato, cappuccino nebo jiné speciality. Osvětlení šálků zaručuje, že si připravenou kávovou specialitu vždy užijete v tom nejlepším možném světle. To přemění jakoukoliv kávu na požitek všech vašich smyslů.

Impressa Z9 TFT ALU - přednosti

Profeionální příprava mléčných specialit
Kávovar JURA Impressa Z9 využívá novou technologii napěňování mléka Fine Foam. Díky ní připraví zcela automaticke sametově jemnou mikropěnu. A pokud si budete přát, pak JURA Z9 během chvilky připraví i úžasné cappuccino nebo Latte pouhým stiskem tlačítka, bez nutnosti pohybu šálkem. Duální výpusť pro Cappuccino je výškově nastavitelná, vyhoví tak zcela každému šálku nebo sklenici.

Geniální ovládání
Ovládání kávovaru je velmi snadné díky barevnému TFT displeji. Nově je možné si uživatelsky upravit pořadí nápojů i nastavení úvodní obrazovky. Pomocí otočného ovladače rychle nalistujete i méně často připravované kávové speciality.

Dokonalé materiály a design
Pro kávovar JURA IMPRESSA Z9 byly použity vysoce kvalitní, exkluzivní materiály. Přední, 3 mm silný, černě lakovaný panel, grafický barevný TFT displej s vysokým rozlišením, křivky kávovaru ve tvaru kávového zrna, nasvětlení šálků – to je dokonalost v každém detailu. Prostor pro šálky (espresso i cappuccino výpusť) je nasvícen v kombinací bílá/jantarově hnědá.

Dokonalá káva bez kompromisu
Kávovar JURA Z9 je vybaven dvěma zcela nezávislými systémy ohřevu - pro vodu a páru. Navíc je kávovar vybaven i systémem pro kompenzaci poklesu vody, vlivem okolní teploty. Uživatel může pro každý nápoj nastavit sílu kávy v pěti stupních, teplotu spařování kávy či hrubosti mletí. Kávová výpusť pro espresso je výškově i šířkově nastavitelná. Díky tomu je usnadněno správné umístění šálku.

Impressa Z9 TFT ALU - výbava
Kávovar Jura IMPRESSA Z9 má instalováno nové české menu. Spolu s přístrojem obdržíte také luxusní kovovou termonádobku na mléko, ve které si studené mléko uchová svoji teplotu po celý den. Dále uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), tištěný manuál v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu.

Zajímavé vlastnosti kávovaru JURA IMPRESSA Z9 :

  • Výškově nastavitelná výpust pro cappuccino
  • Výškově i šířkově nastavitelná výpusť pro espresso
  • Přední kovový, ALU panel
  • Latte Macchiato či Cappuccino pouhým stiskem tlačítka
  • Technologie zpěňování mléka Fine Foam pro jemnou mikropěnu
  • Intelligentní systém předehřátí již od prvního šálku (kompenzace tepelných ztát)
  • Barevný TFT dipslej s možností uspořádání menu
  • Duální osvětlení šálků v barvě bílé a jantarově hnědé
  • Intuitivní ovládání prostřednictvím rotačního ovladače
  • Režim nulové spotřeby v režimu StandBy

Rozměry: 31 x 37 x 45 cm (šířka, výška, hloubka)

Zpět na předchozí stránku.

Platební metody