Emile Henry Dóza na sůl pepřová

Kód: 61790201
Neohodnoceno
Značka: Emile Henry
789 Kč –1 %
Emile Henry Dóza na sůl pepřová
789 Kč –1 % 780 Kč 645 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
27.9.2018

Keramická dóza na sůl pepřová Emile Henry o průměru 10 cm a celkovém objemu 0,35 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Emile Henry keramická dóza na sůl je vyrobena z burgundské glazované keramiky. Dóza je vhodná do kuchyně pro snadné a praktické dochucování pokrmů. Díky svému unikátnímu tvaru umožňuje snadnou dosažitelnost dochucovadel. Průměr celé dózy (vstupního otvoru) je 10 cm, odměření a nabrání ideálního množství soli je tedy velmi snadné. Celkový objem dózy je 0,35 l. Dóza je glazovaná pouze zvenku, aby sůl umístěná uvnitř následkem vlhka nevytvářela hrudky a nepříjemnou krustu.

Každý kus je unikátní - vyráběn ručně výhradně za použití přírodních materiálů té nejvyšší kvality. Glazura neobsahuje těžké kovy (olovo, kadmium) a zaručuje odolnost proti odštěpení a poškrábání. Nádobí značky Emile Henry lze mýt v myčce na nádobí.

  • Průměr dózy: 10 cm
  • Objem dózy: 0,35 l

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil, díky tomu může tato společnost poskytnout záruku na 10 let vztahující se na výrobní vady.

Emile Henry logo

Každý kus nádobí Emile Henry je unikátní - vyráběn ručně výhradně za použití přírodních materiálů té nejvyšší kvality. Glazura neobsahuje těžké kovy (olovo, kadmium) a zaručuje odolnost proti odštěpení a poškrábání. Nádobí značky Emile Henry lze mýt v myčce na nádobí. Přečtěte si více o značce Emile Henry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dózy na potraviny
Záruka: 2 roky
Barva: Pepřová
Objem: 0,35 l
Průměr: 10 cm
Typ: Dóza na sůl
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Emile Henry
Již od roku 1850 vyrábí francouzská rodinná firma Emile Henry keramické nádobí nejvyšší kvality. Burgundská oblast, kde firma působí, je známá zejména svými vinicemi, ovšem právě kvalita zdejší hlíny je mimořádně vhodná na výrobu keramického nádobí.

Francie je zemí dobrého jídla, vína a příjemného životního stylu. Tam jsme se vydali hledat stejně příjemnou a kvalitní keramiku. A našli jsme ji v rodinné firmě Emile Henry, která přes stopadesát let čerpá to nejlepší z tradice burgundské keramiky a zároveň ji zdokonaluje za použití moderních technologií. Výsledkem je takové nádobí na vaření, pečení i stolování, které si bez přehánění zamilujete.

Tradice, preciznost a inovace - taková je filosofie Emile Henry

 

Každý kus je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste i vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života.

  • výrobní technologie Ceradon® zaručuje, že nádobí je odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm můžete jídlo nejen upéci, ale i krájet a stylově servírovat
  • nádobí navíc můžete i vložit přímo z mrazáku do rozpálené trouby
  • kolekce Flame® je první řada keramického nádobí, jíž můžete bez obav používat k vaření na sporáku
  • pestrá nabídka barev a forem
  • výrobní technologie Ceradon® zaručuje, že nádobí je odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm můžete jídlo nejen upéci, ale i krájet a stylově servírovat
  • nádobí navíc můžete i vložit přímo z mrazáku do rozpálené trouby
  • kolekce Flame® je první řada keramického nádobí, jíž můžete bez obav používat k vaření na sporákupestrá nabídka barev a forem

                                               emile-henry-nadobi