Emile Henry hrnec oválný s poklicí granátový, 2 velikosti

Kód: 61344547
Neohodnoceno
Značka: Emile Henry
od 2 820 Kč až –9 %
Emile Henry hrnec oválný s poklicí granátová
od 2 820 Kč až –9 % 3 050 Kč 2 521 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Keramický oválný hrnec s poklicí Emile Henry s technologií Flame využijete jak na pečení v troubě, tak i na vaření na klasickém sporáku. Vyberte si ze 2 velikostí tohoto hrnce.

Detailní informace

Rozměry: 31 x 24 cm
Ihned k odeslání | 61344547
Můžeme doručit do: 26.9.2018
3 050 Kč
2 521 Kč bez DPH
Rozměry: 33 x 26 cm
Ihned k odeslání | 61344560
Můžeme doručit do: 26.9.2018
3 340 Kč
3 050 Kč
2 521 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Keramický oválný hrnec s poklicí využijete jak na klasické vaření, tak na pečení v troubě. Díky keramické poklici je tento keramický hrnec Emile Henry ideální na pomalé vaření s využitím kondenzace odpařené tekutiny. Díky akumulaci tepla můžete v keramickém hrnci servírovat například polévku bez obavy, že by vám na jídelním stole vychladla.

Dostupné varianty:

  • 31 x 24 cm
  • 33 x 26 cm

Nádobí z kolekce Flame je určeno nejen do trouby ale také na všechny typy sporáků (při použití na indukčních plotnách je nutné použít adaptační disk nebo přímo kolekci 1850). Nádobí také odolává teplotním šokům od -20°C do 500°C.  

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil, díky tomu může tato společnost poskytnout záruku na 10 let vztahující se na výrobní vady.

Emile Henry logo

Každý kus nádobí Emile Henry je unikátní - vyráběn ručně výhradně za použití přírodních materiálů té nejvyšší kvality. Glazura neobsahuje těžké kovy (olovo, kadmium) a zaručuje odolnost proti odštěpení a poškrábání. Nádobí značky Emile Henry lze mýt v myčce na nádobí. Přečtěte si více o značce Emile Henry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramické hrnce na vaření
Záruka: 2 roky
Barva: Granátová
Rozměry: 33 x 26 cm, 31 x 24 cm
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Emile Henry
Již od roku 1850 vyrábí francouzská rodinná firma Emile Henry keramické nádobí nejvyšší kvality. Burgundská oblast, kde firma působí, je známá zejména svými vinicemi, ovšem právě kvalita zdejší hlíny je mimořádně vhodná na výrobu keramického nádobí.

Francie je zemí dobrého jídla, vína a příjemného životního stylu. Tam jsme se vydali hledat stejně příjemnou a kvalitní keramiku. A našli jsme ji v rodinné firmě Emile Henry, která přes stopadesát let čerpá to nejlepší z tradice burgundské keramiky a zároveň ji zdokonaluje za použití moderních technologií. Výsledkem je takové nádobí na vaření, pečení i stolování, které si bez přehánění zamilujete.

Tradice, preciznost a inovace - taková je filosofie Emile Henry

 

Každý kus je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste i vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života.

  • výrobní technologie Ceradon® zaručuje, že nádobí je odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm můžete jídlo nejen upéci, ale i krájet a stylově servírovat
  • nádobí navíc můžete i vložit přímo z mrazáku do rozpálené trouby
  • kolekce Flame® je první řada keramického nádobí, jíž můžete bez obav používat k vaření na sporáku
  • pestrá nabídka barev a forem
  • výrobní technologie Ceradon® zaručuje, že nádobí je odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm můžete jídlo nejen upéci, ale i krájet a stylově servírovat
  • nádobí navíc můžete i vložit přímo z mrazáku do rozpálené trouby
  • kolekce Flame® je první řada keramického nádobí, jíž můžete bez obav používat k vaření na sporákupestrá nabídka barev a forem

                                               emile-henry-nadobi