Emile Henry Tajine 1850 na indukci pepřová 31 cm

Kód: 61805850
Výprodej skladu
Neohodnoceno
Výrobce: Emile Henry
5 410 Kč 4 471 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
22.8.2018
Skladem

Emile Henry Tajine 1850 v pepřové barvě z vysoce kvalitní burgundské glazované keramiky s možností použití na indukci o průměru 31 cm a objemu 3,5 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní Emile Henry Tajine z kolekce 1850 je nádoba vyrobená z glazované burgundské keramiky s kónickou poklicí, která zaručuje ideální cirkulaci páry a vrací ji zpět do pokrmu. Tajine je typickou a nezbytnou pomůckou arabské kuchyně. Je vhodný pro přípravu dušených pokrmů.

Kolekce 1850 od Emile Henry je ideální pro pozvolné vaření a dušení bez obavy z připálení pokrmů. Výsledkem několikaletého výzkumu je keramický materiál, který je přírodní a přitom jej lze použít pro všechny typy varných zdrojů včetně indukce a trouby.

Každý kus je unikátní - vyráběn ručně výhradně za použití přírodních materiálů té nejvyšší kvality. Glazura neobsahuje těžké kovy (olovo, kadmium) a zaručuje odolnost proti odštěpení a poškrábání. Nádobí značky Emile Henry lze mýt v myčce na nádobí.

  • Průměr Tajine: 31 cm
  • Objem Tajine: 3,5 l

Výrobky jsou označené logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil, díky tomu může tato společnost poskytnout záruku na 10 let vztahující se na výrobní vady.

Emile Henry logo

Každý kus nádobí Emile Henry je unikátní - vyráběn ručně výhradně za použití přírodních materiálů té nejvyšší kvality. Glazura neobsahuje těžké kovy (olovo, kadmium) a zaručuje odolnost proti odštěpení a poškrábání. Nádobí značky Emile Henry lze mýt v myčce na nádobí. Přečtěte si více o značce Emile Henry.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální typy nádobí
Záruka: 2 roky
Barva: Pepřová
Materiál: Keramika
Objem: 3,5 l
Průměr: 31 cm
Typ: Tajine
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Emile Henry
Již od roku 1850 vyrábí francouzská rodinná firma Emile Henry keramické nádobí nejvyšší kvality. Burgundská oblast, kde firma působí, je známá zejména svými vinicemi, ovšem právě kvalita zdejší hlíny je mimořádně vhodná na výrobu keramického nádobí.

Francie je zemí dobrého jídla, vína a příjemného životního stylu. Tam jsme se vydali hledat stejně příjemnou a kvalitní keramiku. A našli jsme ji v rodinné firmě Emile Henry, která přes stopadesát let čerpá to nejlepší z tradice burgundské keramiky a zároveň ji zdokonaluje za použití moderních technologií. Výsledkem je takové nádobí na vaření, pečení i stolování, které si bez přehánění zamilujete.

Tradice, preciznost a inovace - taková je filosofie Emile Henry

 

Každý kus je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste i vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života.

  • výrobní technologie Ceradon® zaručuje, že nádobí je odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm můžete jídlo nejen upéci, ale i krájet a stylově servírovat
  • nádobí navíc můžete i vložit přímo z mrazáku do rozpálené trouby
  • kolekce Flame® je první řada keramického nádobí, jíž můžete bez obav používat k vaření na sporáku
  • pestrá nabídka barev a forem
  • výrobní technologie Ceradon® zaručuje, že nádobí je odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm můžete jídlo nejen upéci, ale i krájet a stylově servírovat
  • nádobí navíc můžete i vložit přímo z mrazáku do rozpálené trouby
  • kolekce Flame® je první řada keramického nádobí, jíž můžete bez obav používat k vaření na sporákupestrá nabídka barev a forem

                                               emile-henry-nadobi