Graef elektrický kráječ SKS 11003 ČERVENÝ

Kód: SKS11003
Neohodnoceno
Značka: GRAEF
4 690 Kč 3 876 Kč bez DPH
2 - 3 týdny
Můžeme doručit do:
19.10.2023

Elektrický kráječ SKS 11003 v červené barvě s opěrnou deskou od německé firmy GRAEF je ideální pro krájení pečiva, salámu, sýru, ovoce a zeleniny na rovnoměrné a tenké plátky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický kráječ SKS 11003 v červené barvě s opěrnou deskou z dílny německé světoznámé firmy Graef  úsporný motor Eco Power Motion 45 W s maximálním příkonem 170 W v kombinaci s řezným zubatým kotoučem o průměru 170 mm s bezpečnostním odnímatelným krytem. Kotouč je vyroben z velice kvalitní oceli, která zajišťuje perfektní a přesné výsledky krájení. Elektrický kráječ SKS 11003 vám navíc umožňuje nastavit tloušťku podle vašich požadavků až do 20 mm. Elektrické kráječe ze série SKS mají zcela novou revoluční konstrukci, která je velmi dobře skladná a vyžaduje minimální nároky na místo. Vynikají také velice kvalitním zpracováním a nadčasovým designem, který Vás ohromí.Tyto kráječe jsou oblíbené díky jednoduchému a zároveň spolehlivému používání. Opěrná deska potravin a vodič vozíku potravin je vyrobený z hliníku, který kráječ Graef perfektně doplňuje. Opěrná deska elektrického kráječe SKS 11003 zajišťuje vysokou stabilitu při používání. Díky úspornému chodu motoru (45W) s řídící jednotkou není kráječ téměř slyšet. Tento kráječ má krátkodobý provoz v trvání 5 minut. Vaši bezpečnost zajišťuje kryt motoru. O dlouhou životnost kráječe se stará ochrana proti přehřátí. Elektrický kráječ SKS 11003 od firmy Graef má dětskou pojistku

Elektrický kráječ SKS ze série 110 od německé firmy GRAEF můžete u nás koupit i těchto barevných variantách:

         graef-elektricky-krajec-sks-11000-sedy  graef-eletricky-krajec-sks-11001-bily    graef-eletricky-krajec-sks-11001-bily(8)                                                      

GRAEF elektrický kráječ SKS ze série 110 nabízíme také v balení s hladkým řezným kotoučem:

Výhody a nevýhody

 Nová revoluční konstrukce, velmi dobře skladné s minimálními nároky na místo  
 Elektrický kráječ potravin s velice úsporným 45W motorem Eco Power Motion s řídicí jednotkou a příkonem 170W
 Ochrana proti přetížení
 Dětská pojistka
 Nastavitelná síla krájení 0 – 20 mm
 Zoubkovaný ocelový řezný kotouč o průměru 170 mm
 Pohon je zpřevodován ozubenými koly
 Velice stabilní provedení s opěrnou deskou
 Držák krájených potravin s plastovou opěrkou, který je součástí balení
 Plastový kryt motoru
 Německá kvalita - vyroben v Německu
 Opravu spotřebiče během záruční lhůty smí provádět jen servisní služba Graef, jinak u následujících poškození zaniká nárok na záruku
 Spotřebič nesmí používat děti
 Spotřebič se nesmí oplachovat pod vodou, ani namáčet do vody.

K elektrickému kráječi SKS 11003 červený od firmy Graef nabízíme tyto řezné kotouče:

graef-rezny-hladky-kotouc-evo-sks-g-line - kopiegraef-rezny-zubaty-kotouc-evo-sks-g-line - kopie

Eco Power Motion

eco-power-motion-graef-krajece-potravinEnergeticky úsporný motor Eco Power Motion dokáže pracovat současně silně a tiše a to s velmi energeticky úsporným výkonem 45 W, pouze při plném zatížení dosahuje příkonu 170W. Motor Eco Power Motion vám přináší velkou úsporu energie a to bez obětování osvědčeného výkonu motoru stroje Graef.

 

Dobré rady pro správnou manipulaci s elektrickým kráječem SKS ze série 110 od firmy Graef:

Umístění - kráječ musí být umístěn na pevném, plochém, vodorovném podkladu, který neklouže s dostatečnou nosností. Zvolte takové místo, na kterém děti nebudou moct na ostrý nůž spotřebiče dosáhnout.

Čištění - nepoužívejte žádné agresivní a abrazivní čistící prostředky ani rozpouštědla. Přischnuté nečistoty neškrábejte ostrým předmětem, mohlo by tak dojít k poškození a poškrábání kráječe. Všechny vnější plochy spotřebiče vyčistěte měkkým, navlhčeným hadříkem. Při velkém znečištění kráječe můžete použít jemný čistící prostředek.

Bezpečnostní pokyny - kráječ je vždy dobré odpojit od elektrické sítě, pokud se od spotřebiče vzdálíte, před složením, rozložením anebo čištěním. Nikdy neotvírejte plášť spotřebiče. Jestli se dotknete přípojů vedoucí napětí a změní se elektrická a mechanická struktura, hrozí nebezpečí zasažení elektrickým proudem. Kráječ nikdy během provozu nepřepravujte a neobsluhujte mokrýma rukama.

Nastavení -  v klidovém stavu otočte nastavovací knoflík ve směru hodinových ručiček přes nulovou pozici až nadoraz, aby dorazová deska překrývala čepel nože. Nesahejte prsty na čepel nože ta je velmi ostrá a může způsobit těžká poranění. Zkontrolujte, zda je doraz zavřený (čepel nože je zakryta). Při sejmutí nože suport potáhněte co nejvíc k sobě, uvolněte kryt nože tím, že tento otočíte doprava o 45°. Otočte uzávěr nože o 90° doprava a nůž opatrně sundejte. Nasazování nože a krytu nože probíhá v obráceném pořadí. Nejdříve nasaďte kryt nože, kryt otočte o 45° proti směru hodinových ručiček, až zapadne a pevně drží. Nasazování nože musí být provedeno s nejvyšší opatrností, jedná se o velmi ostrý předmět.

Použití - ideální pro krájení pečiva, sýrů, zeleniny a ovoce. Kráječ se nesmí používat bez suportu ani bez držáku zbytků, jenom v případě, že velikost a tvar krájené suroviny použití držáku zbytků nedovoluje. Nikdy na kráječi nekrájejte žádné mražené potraviny, kosti, dřevo, plech apod. Při krájení dejte pod kráječ talíř, tác apod.

Zde si můžete přečíst návod k použití k elektrickému kráječi Graef SKS ze série 110 - Návod k použití (CZ) SKS Série GRAEF

Elektrické kráječe SKS značky Graef najdete i v jiných seriích s odlišným designem v různých barvách:

                  GRAEF-elektricky-krajec-sks-10002-cerny5 (1)  graef-elektricky-krajec-sks-12100-sedy(6)  graef-elektricky-krajec-sks-32000-sedy

Elektrospotřebiče Graef

GRAEF-logoRodinná firma Graef se po více než 50 let a 3 generace zabývá výrobou vysoce kvalitních elektrospotřebičů s označením „Made in Germany“. Firma Graef dodává na trh rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních kráječů pro domácnosti, profesionální kráječe určené pro gastronomické provozy a řeznictví, stejně jako poloautomatů a plně automatických kráječů pro živnostníky. Firemní výrobky si zakládají na kvalitě, dokonalé funkčnosti a nezaměnitelném, originálním designu. Přečtěte si o Graef více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kráječe
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Graef
Graef je německá rodinná firma, která se více jak 50 let zabývá výrobou vysoce kvalitních elektrospotřebičů s označením "Made in Germany". Firma se specializuje na výrobu kráječů, mimo profesionálních kráječů určených pro gastronomické provozy a řeznictví, poloautomatů a automatů pro živnostníky, Graef dodává na trh i širokou nabídku vysoce kvalitních kráječů určených pro domácnost.


Hlavní charakteristikou výrobků firmy Graef je výjimečná kvalita zpracování, dlouhá životnost a vysoce oceňovaný design. Výrobky si zakládají na své pověstné kvalitě a dokonalé funkčnosti.

Firma Graef při výrobě krájecích strojů používá pouze vysokohodnotné, nejkvalitnější materiály. Vysoké nároky klade na kvalitu, dokonalou funkčnost, bezpečnost a vybraný design.

Kromě kráječů dodává Graef na trh i kvalitní páková espressa, mlýnky na kávu, rychlovarné konvice, toastery či vaflovače.