Graef Kráječ UNA 9

Kód: UNA9
Neohodnoceno
Značka: GRAEF
10 990 Kč 9 083 Kč bez DPH
2 - 3 týdny
Můžeme doručit do:
5.9.2022
Položka byla vyprodána…

Elektrický nerezový kráječ UNA 9 s dokonalým designem a štíhlou konstrukcí od německé firmy Graef je ideální pro dokonalé a rychlé krájení velmi tenkých plátků masa, zeleniny nebo jiných druhů potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

elektricky-krajec-una9-graefElektrický kráječ UNA 9 z dílny světoznámé německé firmy Graef má úsporný motor o příkonu 45W, který Vám zajistí velmi nízkou spotřebu energie. Krájecí síla je 170W. Elektrický kráječ UNA 9 je vybaven velmi kvalitním, snadno vyjímatelným zoubkovaným řezným kotoučem o průměru 170 mm, který je vyroben z nerezové oceli, nejkvalitnější oceli v Německu, s odjímatelným krytem kotouče. Elektrický kráječ UNA 9 od německé firmy Graef je možné naklonit o 30 °, naklonění Vám umožňuje pohodlné krájení těžkých nebo velkých, ale i velmi malých potravin. Tento nakloněný mechanismus zajistí, že přítlak z části vykoná gravitace. Síla krájení lze nastavit dle Vašich požadavků v rozsahu 0 - 15 mm. Na elektrickém kráječi UNA 9 můžete nakrájet během chvilky maso, zeleninu a to na opravdu tenké plátky například plátky okurek pro přípravu okurkového salátu, průhledné plátky masa pro přípravu carpaccia nebo plátků brambor před jejich gratinováním. Kráječ UNA 9 se ovládá velmi snadno díky přepínači, kterým můžete zapnout rychlé spuštění a jednorázový nebo kontinuální provoz. Přívodní kabel kráječe lze uložit do speciálního prostoru. Elektrický kráječ UNA 9 vyniká také velice unikátním zpracováním, nerezová ocelová konstrukce se zasouvacími nožičkami, které Vám zaručí velkou stabilitu spotřebiče. Díky štíhlé konstrukcí můžete kráječ, v době jeho nevyužívání, schovat např. do šuplíku v kuchyni. Elektrický kráječ UNA 9 od německé firmy Graef můžete využít doma nebo v profesionální kuchyni. Záruka na motor kráječe jsou 3 roky! Elektrický kráječ UNA 9 od německé firmy Graef má spoustu ocenění - Vysoce kvalitní design a Výrobek se snadnou obsluhou! Cena za nejlepší výrobek roku 2011! Cena za vynikající německý design pro rok 2013!

Balení obsahuje:graef-elektricky-krajec-una9(17) (1)  graef-elektricky-krajec-una9(18)       graef-elektricky-krajec-una9(17)    

  • 1x Graef elektrický kráječ UNA 9
  • 1x zoubkovaný řezný kotouč
  • 1x plastový tác na krájené potraviny
  • 1x ovladač
  • 1x velký držák na krájené potraviny s chráničem prstů                                              

Výhody a nevýhody:

 Štíhlá nerezová ocelová konstrukce
 Úsporný motor s příkonem 45W, krájecí síla 170W
 Nastavitelná síla krájení 0 - 15 mm
 Zoubkovaný ocelový řezný kotouč s odjímatelným krytem o průměru 170 mm
 Využití doma i v profesionální kuchyni
 Možnost naklonění kráječe o 30 °, pro pohodlné krájení
 Zasouvací nožičky
 Velice dobře skladný 
 Záruka na motor na 3 roky!
 Ocenění za kvalitu, design, snadnou obsluhu výrobku a nejlepší výrobek
 Prostor pro uložení přívodního kabelu
 Německá kvalita - vyroben v Německu
 Opravu spotřebiče během záruční lhůty smí provádět jen servisní služba Graef, jinak u následujících poškození zaniká nárok na záruku
 Spotřebič nesmí používat děti
 Spotřebič se nesmí oplachovat pod vodou, ani namáčet do vody.

 K elektrickému kráječi UNA 9 od firmy Graef nabízíme tyto řezné kotouče:

                                                       graef-hladky-rezny-kotouc-una-9-90

Dobré rady pro správnou manipulaci s elektrickým kráječem UNA 9 od firmy Graef:

Umístění - kráječ musí být umístěn na pevném, plochém, vodorovném podkladu, který neklouže s dostatečnou nosností. Zvolte takové místo, na kterém děti nebudou moct na ostrý nůž spotřebiče dosáhnout.

Čištění - nepoužívejte žádné agresivní a abrazivní čistící prostředky ani rozpouštědla. Přischnuté nečistoty neškrábejte ostrým předmětem, mohlo by tak dojít k poškození a poškrábání kráječe. Všechny vnější plochy spotřebiče vyčistěte měkkým, navlhčeným hadříkem. Při velkém znečištění kráječe můžete použít jemný čistící prostředek.

Bezpečnostní pokyny - kráječ je vždy dobré odpojit od elektrické sítě, pokud se od spotřebiče vzdálíte, před složením, rozložením anebo čištěním. Nikdy neotvírejte plášť spotřebiče. Jestli se dotknete přípojů vedoucí napětí a změní se elektrická a mechanická struktura, hrozí nebezpečí zasažení elektrickým proudem. Kráječ nikdy během provozu nepřepravujte a neobsluhujte mokrýma rukama.

Nastavení - Dejte dodaný podnos, talíř nebo něco podobného pod spotřebič. Tlačte krájenou potravinu proti dorazu a rovnoměrně posunujte vozíček proti noži. Stiskněte přepínač zapnutí/vypnutí. Po krájení opět stiskněte přepínač zapnutí/vypnutí. Spotřebič nepoužívejte bez držáku potravin, pokud velikost a tvar potravin jeho použití nevylučuje. Položte menší kousky potravin na vozíček. Nasaďte držák potraviny na zadní stěnu vozíčku a tlačte jej na krájenou potravinu. Z času na čas sundejte nůž k vyčištění vnitřních částí spotřebiče. Zejména po krájení „šťavnatých“ potravin (rajčata, ovoce, maso, apod.). Manipulujte s nožem velmi opatrně. Nechte motor vychladnout po trvalém použití po dobu přibližně 5 minut. Měkké pokrmy (např. sýr nebo šunka) lze lépe krájet po vychlazení. Měkké pokrmy lze krájet lépe pomalým pohybem. Pokud krájíte okurky nebo mrkev, nejdříve je nakrájejte na rovnoměrnou délku a poté veďte pomocí držáku potravin.

Použití - ideální pro krájení pečiva, sýrů, zeleniny a ovoce. Kráječ se nesmí používat bez suportu ani bez držáku zbytků, jenom v případě, že velikost a tvar krájené suroviny použití držáku zbytků nedovoluje. Nikdy na kráječi nekrájejte žádné mražené potraviny, kosti, dřevo, plech apod. Při krájení dejte pod kráječ talíř, tác apod.

Zde si můžete přečíst návod k použití k elektrickému kráječi Graef UNA 9 - Návod k použítí (CZ)-Graef UNA 9

Graef elektrický kráječ UNA 9

Elektrospotřebiče Graef

GRAEF-logoRodinná firma Graef se po více než 50 let a 3 generace zabývá výrobou vysoce kvalitních elektrospotřebičů s označením „Made in Germany“. Firma Graef dodává na trh rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních kráječů pro domácnosti, profesionální kráječe určené pro gastronomické provozy a řeznictví, stejně jako poloautomatů a plně automatických kráječů pro živnostníky. Firemní výrobky si zakládají na kvalitě, dokonalé funkčnosti a nezaměnitelném, originálním designu. Přečtěte si o Graef více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kráječe
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Typ produktu: Kráječ
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Graef
Graef je německá rodinná firma, která se více jak 50 let zabývá výrobou vysoce kvalitních elektrospotřebičů s označením "Made in Germany". Firma se specializuje na výrobu kráječů, mimo profesionálních kráječů určených pro gastronomické provozy a řeznictví, poloautomatů a automatů pro živnostníky, Graef dodává na trh i širokou nabídku vysoce kvalitních kráječů určených pro domácnost.


Hlavní charakteristikou výrobků firmy Graef je výjimečná kvalita zpracování, dlouhá životnost a vysoce oceňovaný design. Výrobky si zakládají na své pověstné kvalitě a dokonalé funkčnosti.

Firma Graef při výrobě krájecích strojů používá pouze vysokohodnotné, nejkvalitnější materiály. Vysoké nároky klade na kvalitu, dokonalou funkčnost, bezpečnost a vybraný design.

Kromě kráječů dodává Graef na trh i kvalitní páková espressa, mlýnky na kávu, rychlovarné konvice, toastery či vaflovače. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení