Graef Řezný kotouč hladký pro typ VIVO V10 a VIVO V20

Kód: 145361
Neohodnoceno
Značka: GRAEF
890 Kč 736 Kč bez DPH
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Vysoce kvalitní hladký řezný kotouč od firmy Graef vhodný pro kráječe typu VIVO V10/20.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Graef hladký řezný kotouč je vhodný pro typy kráječů VIVO V10/20 o průměru 170 mm. Hladké řezné kotouče jsou ideální pro krájení velmi tenkých plátků potravin. Oceníte je zejména při přípravě carpaccia nebo při krájení šunky na extra tenké plátky.

Graef řezný hladký kotouč je vhodný pro tyto typy kráječů:

Pro dlouhotrvající ostrost a udržení kvality Graef kotouče doporučujeme pravidelně čistit kotouč, zejména po krájení masa nebo šunky. Potraviny obsahující sůl, které pokud jsou delší dobu na povrchu nože, mohou tvořit tzv. "bleskovou rez", také při krájení potravin, které obsahují hodně vody, jako jsou rajčata nebo okurky, může na povrchu nože vznikat rez kvůli nedostatku nebo nesprávnému (příliš vlhkému) čištění. Nejlépe vyčistíte nůž navlhčeným hadříkem a v případě potřeby ihned po použití malého množství mycího prostředku.

Elektrické kráječe z dílny německé světoznámé firmy Graef jsou praktickými pomocníky, kteří se skvěle hodí do každé kuchyně. S jejich pomocí se na váš stůl vrátí vzhled čerstvých potravin. Dokáží precizně nakrájet pečivo, maso, sýry či zeleninu, a to vše v tak silných plátcích, jak si sami zvolíte. Elektrické kráječe vám výrazně ušetří čas a zjednoduší přípravu pokrmů.

Podívejte se na všechny typy kotoučů od značky GRAEF zde.

Elektrospotřebiče Graef

GRAEF-logoRodinná firma Graef se po více než 50 let a 3 generace zabývá výrobou vysoce kvalitních elektrospotřebičů s označením „Made in Germany“. Firma Graef dodává na trh rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních kráječů pro domácnosti, profesionální kráječe určené pro gastronomické provozy a řeznictví, stejně jako poloautomatů a plně automatických kráječů pro živnostníky. Firemní výrobky si zakládají na kvalitě, dokonalé funkčnosti a nezaměnitelném, originálním designu. Přečtěte si o Graef více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kráječe
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Typ produktu: Příslušenství
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Graef
Graef je německá rodinná firma, která se více jak 50 let zabývá výrobou vysoce kvalitních elektrospotřebičů s označením "Made in Germany". Firma se specializuje na výrobu kráječů, mimo profesionálních kráječů určených pro gastronomické provozy a řeznictví, poloautomatů a automatů pro živnostníky, Graef dodává na trh i širokou nabídku vysoce kvalitních kráječů určených pro domácnost.


Hlavní charakteristikou výrobků firmy Graef je výjimečná kvalita zpracování, dlouhá životnost a vysoce oceňovaný design. Výrobky si zakládají na své pověstné kvalitě a dokonalé funkčnosti.

Firma Graef při výrobě krájecích strojů používá pouze vysokohodnotné, nejkvalitnější materiály. Vysoké nároky klade na kvalitu, dokonalou funkčnost, bezpečnost a vybraný design.

Kromě kráječů dodává Graef na trh i kvalitní páková espressa, mlýnky na kávu, rychlovarné konvice, toastery či vaflovače.