Imperia nástavec - 3 Ravioli v řadě

Kód: 23IMP400
1 hodnocení
Značka: Imperia
1 330 Kč 1 099 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Nástavec na 3 Ravioli v řadě ke strojku na těstoviny SP150 z dílny světoznámé italské firmy Imperia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Imperia nástavec na 3 Ravioli v řadě ke strojku na těstoviny SP150. S pomocí tohoto nástavce vytvoříte snadno a rychle dokonalé těstoviny typu ravioli o rozměrech 30 x 30 mm. Díky své konstrukci je tento nástavec určený výhradně k domácímu použití. Nástavec se nasouvá do úchytů v přední části strojku. Strojek není vhodný k mytí v myčce na nádobí.

Italská firma Imperia zabývající se výrobou strojků na těstoviny patří mezi špičku na trhu v tomto oboru. Vysoce kvalitní nudlovačky Imperia jsou vhodné pro každého, kdo chce vyrábět domácí těstoviny.

Rozměry (šířka, hloubka, výška): 150 x 110 x 110 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojky na těstoviny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Typ produktu: Příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Imperia
Strojky na těstoviny Imperia se začaly vyrábět v roce 1932 v malé řemeslnické dílně v Itálii, kde se dočkaly okamžitého věhlasu a prakticky ihned se vyvážely do celého světa. Hlavním odběratelem se stalo USA díky svým četným přílivům italských emigrantů. V současné době se strojky Imperia vyváží do více jak 77 zemí. 

Díky stále rostoucí oblibě těchto strojků se firma Imperia stala synonymem pro trvanlivé a vysoce kvalitní výrobky pro domácnost. Výroba je prováděna v italském Turíně, kdy každý produkt je 100% italský, vyrobený tuzemskými pracovníky a z národních surovin. Strojky Imperia jsou v současné době jediné strojky na těstoviny, které se vyrábí v Evropě.

Řada strojků na těstoviny a různých nástavců Imperia obsahuje více než 25 položek, díky kterým doma vždy vytvoříte jedinečné a čerstvé těstoviny, které se s těmi kupovanými nedají srovnat!