Imperia nástavec - Lasagnette

Kód: 23IMP270
1 hodnocení
Značka: Imperia
653 Kč 540 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
19.12.2023

Nástavec na Lasagnette ke strojku na těstoviny SP150 z dílny světoznámé italské firmy Imperia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Imperia nástavec na Lasagnette ke strojku na těstoviny SP150. S pomocí tohoto nástavce vytvoříte snadno a rychle dokonalé těstoviny typu lasagnette o průměru 12 mm. Tento řezný nástavec k tvarování těstovin má kovové chromové provedení opláštění. Díky své konstrukci je určený výhradně k domácímu použití. Nástavec se nasouvá do úchytů v přední části strojku. Strojek není vhodný k mytí v myčce na nádobí.

Italská firma Imperia zabývající se výrobou strojků na těstoviny patří mezi špičku na trhu v tomto oboru. Vysoce kvalitní nudlovačky Imperia jsou vhodné pro každého, kdo chce vyrábět domácí těstoviny.

Rozměry (výška, hloubka, šířka): 4,6 x 6,9 x 17,8 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojky na těstoviny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Typ produktu: Příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Imperia
Strojky na těstoviny Imperia se začaly vyrábět v roce 1932 v malé řemeslnické dílně v Itálii, kde se dočkaly okamžitého věhlasu a prakticky ihned se vyvážely do celého světa. Hlavním odběratelem se stalo USA díky svým četným přílivům italských emigrantů. V současné době se strojky Imperia vyváží do více jak 77 zemí. 

Díky stále rostoucí oblibě těchto strojků se firma Imperia stala synonymem pro trvanlivé a vysoce kvalitní výrobky pro domácnost. Výroba je prováděna v italském Turíně, kdy každý produkt je 100% italský, vyrobený tuzemskými pracovníky a z národních surovin. Strojky Imperia jsou v současné době jediné strojky na těstoviny, které se vyrábí v Evropě.

Řada strojků na těstoviny a různých nástavců Imperia obsahuje více než 25 položek, díky kterým doma vždy vytvoříte jedinečné a čerstvé těstoviny, které se s těmi kupovanými nedají srovnat!