Kaiser Bake and take forma na 12 Muffinů s víkem

Kód: 2300750323
Neohodnoceno
Značka: Kaiser
610 Kč 504 Kč bez DPH
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
18.12.2020

Forma Bake and Take na 12 Muffinů s transportním víkem od německé firmy Kaiser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaiser forma Bake and Take na 12 Muffinů s nepřilnavým povrchem a transportním víkem je vhodná k pečení čím dál tím více oblíbených muffinů. Má rozměry 38 x 27 cm a díky plastovému víku zůstanou muffiny déle čerstvé. Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství. Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.

Rozměry: 38 x 27 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na pečení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Typ produktu: Forma na muffiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kaiser
Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství.

Vybrané materiály, moderní a ekologické výrobní procesy a vysoká odbornost zhruba 200 zaměstnanců zaručuje vysoce kvalitní produkty a spokojené zákazníky. Tyto standardy si Kaiser jakožto vedoucí společnost na trhu v oboru pečících forem a příslušenství nastavil sám.

Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.