Kaiser Balance sada pečících forem

Kód: 13K755243
Neohodnoceno
Značka: Kaiser
1 230 Kč 1 017 Kč bez DPH
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
24.7.2020

Kaiser Balance třídílná sada na pečení obsahuje formu na dort, bábovku a srnčí hřbet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaiser Balance třídílná sada na pečení obsahuje formu na dort (28 cm), bábovku (22 cm) a srnčí hřbet (30,5 cm). Formy mají vysoce kvalitní nepřilnavý povrch a dlouhou životnost díky inovativní technologii nátěrů. Formy se velmi snadno čistí. 

Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství. Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.

  • froma na dort Kaiser Balance o průměru 28 cm
  • forma na bábovku Kaiser Balance o průměru 22 cm
  • forma na srnčí hřbet Kaiser Balance o délce 30,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na dort
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kaiser
Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství.

Vybrané materiály, moderní a ekologické výrobní procesy a vysoká odbornost zhruba 200 zaměstnanců zaručuje vysoce kvalitní produkty a spokojené zákazníky. Tyto standardy si Kaiser jakožto vedoucí společnost na trhu v oboru pečících forem a příslušenství nastavil sám.

Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.