Kaiser Classic forma na srnčí hřbet

Kód: 13K621258
Neohodnoceno
Značka: Kaiser
340 Kč 281 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2020

Classic forma na srnčí hřbet s klasickým černým povrchem od německé firmy Kaiser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaiser Classic forma na srnčí hřbet s klasickým černým povrchem je vhodná na pečení stále oblíbených bábovek. Má délku 30 cm. Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství. Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na pečení
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Forma na chléb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kaiser
Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství.

Vybrané materiály, moderní a ekologické výrobní procesy a vysoká odbornost zhruba 200 zaměstnanců zaručuje vysoce kvalitní produkty a spokojené zákazníky. Tyto standardy si Kaiser jakožto vedoucí společnost na trhu v oboru pečících forem a příslušenství nastavil sám.

Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.