Kaiser Energy 3-dílný set na pečení

Kód: 13K755250
Neohodnoceno
Výrobce: Kaiser
620 Kč 512 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
22.8.2018
Ihned k odeslání (1 ks)

Kaiser Energy třídílná sada na pečení obsahuje formu na dort, bábovku a srnčí hřbet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaiser Energy třídílná sada na pečení obsahuje formu na dort (26 cm), bábovku (22 cm) a srnčí hřbet (30 cm). Formy mají vysoce kvalitní nepřilnavý povrch. Díky speciální povrchové úpravě je doba pečení kratší až o 30%. Formy se velmi snadno čistí. 

Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství. Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.

  • froma na dort Kaiser Energy o průměru 26 cm
  • forma na bábovku Kaiser Energy o průměru 22 cm
  • forma na srnčí hřbet Kaiser Energy o délce 30 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na pečení
Záruka: 2 roky
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kaiser
Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství.

Vybrané materiály, moderní a ekologické výrobní procesy a vysoká odbornost zhruba 200 zaměstnanců zaručuje vysoce kvalitní produkty a spokojené zákazníky. Tyto standardy si Kaiser jakožto vedoucí společnost na trhu v oboru pečících forem a příslušenství nastavil sám.

Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.