Kaiser sada 5 vykrajovátek Velikonoční louka

Kód: 13K613727
Neohodnoceno
Značka: Kaiser
150 Kč 124 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (12 ks)

Sada pěti vykrajovátek "Velikonoční louka" z dílny německé firmy Kaiser.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaiser sada pěti vykrajovátek "Velikonoční louka" z pocínované oceli. S pomocí těchto vykrajovátek snadno vykouzlíte krásné a originální cukroví.Vykrajovátka jsou velice stabilní a mají vysoký okraj pro pohodlnou manipulaci. 

Sada obsahuje:

  • 1x králík
  • 1x ovce
  • 1x beránek
  • 1x zajíček
  • 1x květina

Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství. Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykrajovátka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kaiser
Firma Kaiser má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních kuchyňských výrobků a v současné době patří mezi vedoucí značky na trhu v oboru forem na pečení a příslušenství.

Vybrané materiály, moderní a ekologické výrobní procesy a vysoká odbornost zhruba 200 zaměstnanců zaručuje vysoce kvalitní produkty a spokojené zákazníky. Tyto standardy si Kaiser jakožto vedoucí společnost na trhu v oboru pečících forem a příslušenství nastavil sám.

Firma pracuje s vybranými materiály, ekologickými moderními procesy a s vysokou odborností více jak dvou set zaměstnanců. Sortiment značky Kaiser zahrnuje pečící formy té nejvyšší kvality, plechy, cukrářské pomůcky a příslušenství, formičk, misky a doplňky.