Kilner skleněná nádoba na limonádu s kohoutkem, 8 litrů

Kód: 0025.403
Akce
Neohodnoceno
Značka: Kilner
1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Nápojový automat s praktickým kohoutkem vhodný na servírování nápojů. Objem 8 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nápojový automat Kilner - skleněný ručně vyráběný soudek s praktickým kohoutkem, díky němuž se obsah skvěle nalévá, je vhodný na servírování svěžího letního občerstvení. Má široké použití přes domácí citronády, ledové čaje až po ovocné džusy, šťávy, cidery nebo třeba alkoholické koktejly. Sklenice má praktický široký vrchní skleněný uzávěr s vyměnitelným gumovým těsněním, které zaručuje dlouhou čerstvost obsahu. Praktický klip víka z nerezové oceli umožňuje rychlé a snadné doplnění ledu, ovoce, nebo přidání vody. Na zahradní párty, grilování, pikniku i jinde stačí vedle soudku postavit skleničky a každý se může obsloužit sám. Je to čisté, lákavé a každý bude zásoben přesně dle své potřeby.

  • určeno jen na studené nápoje (max. do 80°C)
  • uzavírací spona (klip) z nerezové oceli
  • skleněné víko s vyměnitelným gumovým těsněním
  • jednoduše odnímatelný kohoutek na závit
  • snadné plnění a čistění díky širokému hrdlu
  • vyrobeno z čirého skla
  • designový reliéf značky Kilner na čele nádoby

Rozměry: 280 mm x 210 mm x 363 mm (délka, šířka, výška)

Hmotnost: 3,3 kg

Britská značka KILNER je tradičním výrobcem skleněných těsnících dóz a lahví již od roku 1842. Svou popularitu si získala nejen velice kvalitním provedením, ale zejména ikonickým retro designem, který již přes sto let zůstává nezměněn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Džbány
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Materiál: Sklo
Objem: 8 l
Typ produktu: Soudek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kilner
Britská značka Kilner je tradičním výrobcem skleněných těsnících dóz a lahví již od roku 1842. Svou popularitu si získala nejen velice kvalitním provedením, ale zejména ikonickým retro designem, který již přes sto let zůstává nezměněn.

První sklenice pro konzervování potravin vznikly v severoanglické sklárně Johna Kilnera v Thornhill Lees. Stejně jako řada dalších vynálezů se poměrně rychle dočkaly více či méně dokonalých kopií. Přesto mezi nimi dodnes zůstávají snadno rozpoznatelným originálem s jedinečným kouzlem a množstvím perfektně funkčních technických detailů.

U Kilnerů se domácímu konzervování potravin věnují bezmála dvě staletí a mají dokonalý přehled o všem, co s ním souvisí. Jejich sortiment proto tvoři nejen tradiční zavařovací sklenice, lahve pro uchovávání domácích šťáv, sirupů, likérů, vín i destilátů, ale i široká nabídka doplňků a příslušenství – etiket v mnoha originálních designech, zavařovacích teploměrů nebo nálevek.

„Kilnerky“ jsou vyráběny na přesných plně automatických linkách, což zaručuje stejnou sílu materiálu po celém povrchu bez vzduchových bublin, které by mohly při zavařování způsobit potíže. Uzavírací spony jsou z nerezavějící oceli, proto se ani při dlouhodobém používání nedeformují, nevytáhnou a tak zaručují dokonalou těsnost. K ní přispívá i precizní zpracování celého materiálu, umožňující hermetické uzavření bez zbytečného tlaku na víko, který by je mohl poškodit.

Podívejme se v tomto světle společně na jeden z mistrovských výrobků sklárny v Dewsbury – osmilitrový skleněný soudek pro výrobu a servírování osvěžujících nápojů. Protože u Kilnerů své práci rozumějí, dali mu do vínku i široké hrdlo, jímž snadno doplníte led, ovoce či jiné ingredience. Ale také díky němu soudek pohodlně a bez obtíží vymyjte. Snadno se dostanete i k praktickému kohoutku – ten je z prvotřídní nerezové oceli a vydrží opravdu hodně. Takže soudek vám bude, stejně jako každá jiná „kilnerka“, sloužit dlouhé roky. Čas od času pouze vyměníte těsnění – to je však bez problémů dostupné jako náhradní díl.