KitchenAid Food processor P2 5KFP0925 černá

Kód: 5KFP0925EOB
Neohodnoceno
Značka: KitchenAid
5 190 Kč 4 289 Kč bez DPH
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
4.7.2019

Cenově nejdostupnější food processor v nekompromisní kvalitě od legendárního výrobce KitchenAid. Krájí, strouhá, seká, hněte a ulehčí Vám tak práci se zeleninou či ovocem v mnoha směrech. Balení obsahuje: Pracovní nádoby 2,1 l a 0,71 l, 2 výměnné sekací nože, hnětač na těsto, krájecí disk, strouhací disk a plastový kufřík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Food processor P2 v černé barvě od legendárního výrobce KitchenAid Vám bude se svou bohatou výbavou všestranným kuchyňským pomocníkem při práci s ovocem a zeleninou. Jedná se o cenově nejdostupnější model food processoru od KitchenAid, přesto Vás však ohromí kvalitou zpracování a funkcemi, které spadají do třídy vyšších modelů. Vybrat si navíc můžete ze 4 krásných barev:

KitchenAid Food processor P2 5KFP0925 černáKitchenAid Food processor P2 5KFP0925 královská červenáKitchenAid Food processor P2 5KFP0925 mandlováKitchenAid Food processor P2 5KFP0925 stříbrná

Food processor P2 pracuje velmi rychle a čistě. Krájí, strouhá, seká, hněte, umožní Vám nastavit si přesné tloušťky plátků od 1 mm do 6 mm a vyhrát si tak se zdobením různých pokrmů. Optimalizované rychlosti sekáčku a důmyslný tvar sekacích nožů si poradí jak s měkkými, tak tvrdými surovinami.

Jeho obsluha je velice snadná. Díky 2 plastovým pracovním nádobám bez obsahu BPA o objemech 2,1 l a 0,71 l nejste omezeni průběžným mytím nádoby a můžete tak pracovat s více surovinami najednou. Plnění je s pomocí široké trubice se dvěma redukcemi a pěchovači bezpečné. Samozřejmostí jsou protiskluzové nožičky pro zajištění perfektní stability. Pro jeho uložení pak jistě využijete praktický plastový kufřík.

Máte-li zájem o výkonnější model s ještě širším příslušenstvím, podívejte se na food processory KitchenAid P2 5KFP1335.

Výhody a nevýhody

 • Tichý a výkonný 240W motor.
 • Nekompromisní kvalita zpracování.
 • Cenově nejdostupnější model foodprocessoru KitchenAid s funkcemi vyšších tříd.
 • Krájí, strouhá, hněte a seká tvrdou i měkkou zeleninu a ovoce na plátky 1 - 6 mm.
 • Snadné nastavení síly strouhání a tloušťky plátků.
 • Bezpečné plnění díky širokému otvoru se dvěma redukcemi.
 • Protiskluzové nožičky pro maximální stabilitu.
 • Nože i poklop mají ultra-těsnící silikonové kroužky proti zašpinění a unikání surovin.
 • Bohaté základní příslušenství.
 • Oblé tvary zaručují snadné čištění.
 • Praktický kufřík pro jeho uskladnění.
 • Záruka 3 roky.
 • Vyšší pořizovací cena, která je však vyvážena tím, že si kupujete přístroj na celý život.

Součást standardního vybavení:

kitchenaid-food-processor-p2-prislusenstviFood processor P2 5KFP0925 je velmi dobře vybaven:

 • 1x pracovní nádoba o objemu 710 ml
 • 1x pracovní nádoba o objemu 2,1 l
 • 1x oboustranný strouhací disk (2 mm a 4 mm)
 • 1x nastavitelný plátkovací disk
 • 1x adaptér na disky
 • 1x nerezový univerzální sekací mini nůž
 • 1x nerezový univerzální nůž
 • 1x nerezový hnětací nůž
 • 1x plastové víko pracovních nádob s plnící trubicí
 • 3x plastové pěchovače

Technické parametry Food Processoru P2

Kategorie: Food processory
Záruka: 3 roky
Barva: Černá (5KFP0925EOB)
Příkon: 240 W
Typ motoru: DC (stejnosměrný proud)
Napětí: 220-240V / 50-60Hz
Počet otáček: 900 - 1750 / minuta (rychlost 1-2)
Objem nádob: 2,1 l a 0,71 l
Materiál motorové jednotky: Plast
Délka kabelu: 1,22 m
Rozměry food processoru (v x š x h): 38 x 28 x 26 cm
Rozměry balení (v x š x h): 51 x 28,9 x 27 cm
Hmotnost food processoru: 3,2 kg
Hmotnost balení: 5,2 kg

 

Video:

Kuchyňské roboty KitchenAid

KitchenAid_logoAmerická značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl první mixér do domácnosti. V roce 1994 zavádí KitchenAid do výroby roboty v zářivých barvách, které si oblíbila celá Amerika. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci. Zároveň jsou také stylovým doplňkem každého interiéru. Přečtěte si o značce KitchenAid více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spotřebiče
Záruka: 3 roky
Barva produktu: Černá
Typ produktu: Food processor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kitchenaid
Americká značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl první  mixér do domácnosti. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci. Zároveň jsou také stylovým doplňkem každého interiéru.

Všechno ale začalo v roce 1908, kdy Herbert Johnson, inženýr a později prezident Hobart Manufacturing Company ve městě Troy v Ohiu (USA) vynalezl více než devadesátilitrový hnětač na mísení chlebového těsta. Po 7 letech si pomocí vykonného přístroje ulehčoval práci nejeden americký pekař. 

Po přerušení 1. světovou válkou se firma vrátila k původnímu typu výroby a v roce 1919 se zrodil legendární H-5 - první ze stolních mixerů pro domácnost využívající "planetární pohyb". Při ní se šlehač otáčí kolem své osy na jednu stranu, ale jeho hlavice rotuje mísou v opačném směru.

Tehdy prý také vznikl název značky. Manželky manažerů zkoušející nového pomocníka se totiž ptaly, jak by ho měly nazývat. Jedna z nich odpověděla: "Je mi jedno, jak se tomu říká, ale jedno vím určitě - je to nejlepší kuchyňská pomůcka (kitcen aid), jakou jsem kdy měla." Mixer H-5 se vyráběl v počtu pěti kusů denně a stál 189.50 dolarů a tehdy, stejně jako dnes, za úspěch vděčil špičkové kvalitě.

Světově nejrozšířenější kuchyňské přístroje poznáte podle typické robustní kovové konstrukce a nadčasového zaobleného designu, v praxi vás překvapí dokonalou funkčností a výkonem.