KitchenAid Mělký pečící plech 41 x 28 cm

Kód: KBNSOMDCK
Neohodnoceno
Značka: KitchenAid
790 Kč 653 Kč bez DPH
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
19.3.2021

KitchenAid mělký pečící plech s nepřilnavým povrchem. Rozměry 41 x 28 cm. Odolný vůči poškrábání, omyvatelný v myčce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KitchenAid mělký pečící plech

Mělký pečící plech KitchenAid o rozměrech 41 x 28 cm je opatřen nepřilnavým povrchem Ilaflon ILAG SP 500, který neobsahuje žádné škodlivé látky, ani PFOA a PTFE.

Pečící plech je odolný proti poškrábání, přesto ale nedoporučujeme používat žádné ostré předměty. Můžete ho použít v troubě až do požadované teploty 260°C a je omyvatelný v myčce na nádobí.

Výhody a nevýhody

  • Tloušťka materiálu 0,8 mm.
  • Nepřilnavý povrch Ilaflon ILAG SP 500 bez obsahu PFOA a PTFE je odolný proti poškrábání.
  • Plech můžete použít v troubě až do požadované teploty 260°C.
  • Lze mýt v myčce na nádobí.
  • O žádných nevíme...

Technické parametry

  • Rozměry plechu: 41 x 28 cm

Nádobí KitchenAid

KitchenAid_logoAmerická značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919 a proslavila se zejména díky svým kuchyňským robotům, kdy Herbert Johnson vynalezl první mixér do domácnosti. V roce 1994 zavádí KitchenAid do výroby roboty v zářivých barvách, které si oblíbila celá Amerika. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou nejen luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci, ale i nádobí v té nejvyšší kvalitě. Přečtěte si o značce KitchenAid více.

Doplňkové parametry

Kategorie: KitchenAid
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Plech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kitchenaid
Americká značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl první  mixér do domácnosti. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci. Zároveň jsou také stylovým doplňkem každého interiéru.

Všechno ale začalo v roce 1908, kdy Herbert Johnson, inženýr a později prezident Hobart Manufacturing Company ve městě Troy v Ohiu (USA) vynalezl více než devadesátilitrový hnětač na mísení chlebového těsta. Po 7 letech si pomocí vykonného přístroje ulehčoval práci nejeden americký pekař. 

Po přerušení 1. světovou válkou se firma vrátila k původnímu typu výroby a v roce 1919 se zrodil legendární H-5 - první ze stolních mixerů pro domácnost využívající "planetární pohyb". Při ní se šlehač otáčí kolem své osy na jednu stranu, ale jeho hlavice rotuje mísou v opačném směru.

Tehdy prý také vznikl název značky. Manželky manažerů zkoušející nového pomocníka se totiž ptaly, jak by ho měly nazývat. Jedna z nich odpověděla: "Je mi jedno, jak se tomu říká, ale jedno vím určitě - je to nejlepší kuchyňská pomůcka (kitcen aid), jakou jsem kdy měla." Mixer H-5 se vyráběl v počtu pěti kusů denně a stál 189.50 dolarů a tehdy, stejně jako dnes, za úspěch vděčil špičkové kvalitě.

Světově nejrozšířenější kuchyňské přístroje poznáte podle typické robustní kovové konstrukce a nadčasového zaobleného designu, v praxi vás překvapí dokonalou funkčností a výkonem.