KitchenAid mřížka na sendviče 5KTSR1

Kód: 5KTSR1
Neohodnoceno
Značka: KitchenAid
790 Kč 653 Kč bez DPH
Momentálně vyprodáno (36 ks)

Mřížka na sendviče 5KTSR1 je určena pro všechny modely toustovačů KitchenAid. Slouží k ohřívání a zapékání pečiva včetně náplně, která díky ní nevyteče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mřížka na sendviče 5KTSR1 je určena pro všechny modely toustovačů KitchenAid.

S touto vysoce kvalitní mřížkou můžete připravovat delikátní sendviče s náplní, která nevyteče, přímo ve Vašem toustovači. Mřížku na sendviče 5KTSR1 nyní od nás dostanete k vybraným modelům toustovačů KitchenAid zcela ZDARMA!

kitchenaid-toustovac-artisan-5kmt2204-cerna-set-300kitchenaid-toustovac-artisan-5kmt2204-mandlovy-set-300kitchenaid-toustovac-artisan-5kmt2204-malinova-zmrzlina-set-300kitchenaid-toustovac-artisan-5kmt2204-matne-perlovy-set-300kitchenaid-toustovac-artisan-5kmt4205-cervena-metaliza-set-500kitchenaid-toustovac-artisan-5kmt4205-stribrite-seda-set-500kitchenaid-toustovac-5kmt2116-s-manualnim-ovladanim-cerna-set-300kitchenaid-toustovac-5kmt2116-s-manualnim-ovladanim-cervena-set-300kitchenaid-toustovac-5kmt221-mandlova-set-300kitchenaid-toustovac-5kmt221-kristalove-modra-set-300

Kuchyňské roboty KitchenAid

KitchenAid_logoAmerická značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl první mixér do domácnosti. V roce 1994 zavádí KitchenAid do výroby roboty v zářivých barvách, které si oblíbila celá Amerika. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci. Zároveň jsou také stylovým doplňkem každého interiéru. Přečtěte si o značce KitchenAid více.

Doplňkové parametry

Kategorie: KitchenAid
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Typ produktu: Mřížka na sendvič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kitchenaid
Americká značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl první  mixér do domácnosti. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci. Zároveň jsou také stylovým doplňkem každého interiéru.

Všechno ale začalo v roce 1908, kdy Herbert Johnson, inženýr a později prezident Hobart Manufacturing Company ve městě Troy v Ohiu (USA) vynalezl více než devadesátilitrový hnětač na mísení chlebového těsta. Po 7 letech si pomocí vykonného přístroje ulehčoval práci nejeden americký pekař. 

Po přerušení 1. světovou válkou se firma vrátila k původnímu typu výroby a v roce 1919 se zrodil legendární H-5 - první ze stolních mixerů pro domácnost využívající "planetární pohyb". Při ní se šlehač otáčí kolem své osy na jednu stranu, ale jeho hlavice rotuje mísou v opačném směru.

Tehdy prý také vznikl název značky. Manželky manažerů zkoušející nového pomocníka se totiž ptaly, jak by ho měly nazývat. Jedna z nich odpověděla: "Je mi jedno, jak se tomu říká, ale jedno vím určitě - je to nejlepší kuchyňská pomůcka (kitcen aid), jakou jsem kdy měla." Mixer H-5 se vyráběl v počtu pěti kusů denně a stál 189.50 dolarů a tehdy, stejně jako dnes, za úspěch vděčil špičkové kvalitě.

Světově nejrozšířenější kuchyňské přístroje poznáte podle typické robustní kovové konstrukce a nadčasového zaobleného designu, v praxi vás překvapí dokonalou funkčností a výkonem.