KitchenAid Nerezová pánev sedmivrstvá s měděným jádrem 32 cm

Kód: KCC712SKST
Neohodnoceno
Značka: KitchenAid
ZdarmaZdarma
nerezova-panev-sedmivrstva-s-medenym-jadrem-32-cm
8 090 Kč 6 686 Kč bez DPH
nezjištěno

KitchenAid nerezová pánev o průměru 32 cm se středně vysokým okrajem. Sedmivrstvý plášť s 3 mm silnými stěnami. Je vhodná pro všechny typy vařičů včetně indukce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KitchenAid nerezová nepřilnavá pánev

Velice kvalitní nerezová pánev KitchenAid o průměru 32 cm se vyznačuje perfektním patentovaným sedmivrstvým zpracováním: vnější plášť i vnitřní povrch je z několika vrstev nerezové oceli 18/10 a měděné jádro je z obou stran obaleno hliníkovou vrstvou. Díky nerezovému vnitřnímu plášti můžete při vaření používat jakékoliv náčiní bez obav z poškození nádobí. Tloušťka stěn 3 mm.

Tato sedmikombinace materiálů zaručuje bezkonkurenční tepelnou vodivost, kdy rovnoměrně rozloží teplo po celém povrchu nádobí. To má za následek rychlé a energeticky úsporné vaření. Patentovaný povrch trvale zachovává zářivý povrch i po generacích použití!

Nádobí má patentované dno (kombinace: ocel / hliník / měď), které celou plochou přiléhá k povrchu varných desek a poskytuje až o 30% rychlejší zahřátí nadobí při vaření na indukční varné desce.

Díky nerezovému vnitřnímu plášti můžete při vaření používat jakékoliv náčiní bez obav z poškození nádobí.

Výhody a nevýhody

  • Pánev je vhodná pro všechny typy vařičů včetně indukce. Sendvičové, 3 mm silné dno obsahuje feromagnetickou vložku na indukci a hliníkovou vrstvu kvůli lepší vodivosti tepla.
  • Povrch zabraňuje usazení nečistot, což usnadňuje čištění nádobí a udržování jeho zářivě stříbrného povrchu.
  • Praktický rozměr a středně vysoké okraje - jedná se o univerzální pánev, na které uděláte lívance, opečete maso nebo rybu, ale i podusíte zeleninu.
  • Přivařené nerezové madlo se na plotně nerozpálí.
  • Pánev lze používat v troubě při teplotě do do 260 °C.
  • Lze mýt v myčce na nádobí.
  • O žádných nevíme...

Technické parametry

  • Průměr pánve: 32 cm

Nádobí KitchenAid

KitchenAid_logoAmerická značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919 a proslavila se zejména díky svým kuchyňským robotům, kdy Herbert Johnson vynalezl první mixér do domácnosti. V roce 1994 zavádí KitchenAid do výroby roboty v zářivých barvách, které si oblíbila celá Amerika. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou nejen luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci, ale i nádobí v té nejvyšší kvalitě. Přečtěte si o značce KitchenAid více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nerezové pánve
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel
Průměr v cm: 32 cm
Rukojeť: Nerezová ocel
Tvar: Kruh
Typ produktu: Univerzální pánev
Vlastnosti: Vhodné do myčky, Vhodné na indukci, Vhodné do trouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kitchenaid
Americká značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl první  mixér do domácnosti. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci. Zároveň jsou také stylovým doplňkem každého interiéru.

Všechno ale začalo v roce 1908, kdy Herbert Johnson, inženýr a později prezident Hobart Manufacturing Company ve městě Troy v Ohiu (USA) vynalezl více než devadesátilitrový hnětač na mísení chlebového těsta. Po 7 letech si pomocí vykonného přístroje ulehčoval práci nejeden americký pekař. 

Po přerušení 1. světovou válkou se firma vrátila k původnímu typu výroby a v roce 1919 se zrodil legendární H-5 - první ze stolních mixerů pro domácnost využívající "planetární pohyb". Při ní se šlehač otáčí kolem své osy na jednu stranu, ale jeho hlavice rotuje mísou v opačném směru.

Tehdy prý také vznikl název značky. Manželky manažerů zkoušející nového pomocníka se totiž ptaly, jak by ho měly nazývat. Jedna z nich odpověděla: "Je mi jedno, jak se tomu říká, ale jedno vím určitě - je to nejlepší kuchyňská pomůcka (kitcen aid), jakou jsem kdy měla." Mixer H-5 se vyráběl v počtu pěti kusů denně a stál 189.50 dolarů a tehdy, stejně jako dnes, za úspěch vděčil špičkové kvalitě.

Světově nejrozšířenější kuchyňské přístroje poznáte podle typické robustní kovové konstrukce a nadčasového zaobleného designu, v praxi vás překvapí dokonalou funkčností a výkonem.