KitchenAid Obdélné plechy na pečení 33 x 24 cm, balení 2 ks

Kód: KBNSS15JR
Neohodnoceno
Značka: KitchenAid
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
nezjištěno
Položka byla vyprodána…

KitchenAid obdélné pečící plechy s nepřilnavým povrchem. Rozměry 33 x 24 cm. Odolné vůči poškrábání, omyvatelné v myčce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obdélné pečící plechy KitchenAid o rozměrech 33 x 24 cm jsou opatřeny nepřilnavým povrchem Ilaflon ILAG SP 500, který neobsahuje žádné škodlivé látky, ani PFOA a PTFE.

Pečící plechy jsou odolné proti poškrábání, přesto ale nedoporučujeme používat žádné ostré předměty. Můžete je použít v troubě až do požadované teploty 260°C a jsou omyvatelné v myčce na nádobí.

kitchenaid-obdelne-plechy-na-peceni-33x24-cm-baleni-2-ks

Výhody a nevýhody

  • Tloušťka materiálu 0,8 mm.
  • Nepřilnavý povrch Ilaflon ILAG SP 500 bez obsahu PFOA a PTFE je odolný proti poškrábání.
  • Plechy můžete použít v troubě až do požadované teploty 260°C.
  • Lze mýt v myčce na nádobí.
  • O žádných nevíme...

Technické parametry

  • Rozměry plechu: 33 x 24 cm
  • Obsah balení: 2 kusy

Nádobí KitchenAid

KitchenAid_logoAmerická značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919 a proslavila se zejména díky svým kuchyňským robotům, kdy Herbert Johnson vynalezl první mixér do domácnosti. V roce 1994 zavádí KitchenAid do výroby roboty v zářivých barvách, které si oblíbila celá Amerika. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou nejen luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci, ale i nádobí v té nejvyšší kvalitě. Přečtěte si o značce KitchenAid více.

Doplňkové parametry

Kategorie: KitchenAid
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Plech
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kitchenaid
Americká značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl první  mixér do domácnosti. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci. Zároveň jsou také stylovým doplňkem každého interiéru.

Všechno ale začalo v roce 1908, kdy Herbert Johnson, inženýr a později prezident Hobart Manufacturing Company ve městě Troy v Ohiu (USA) vynalezl více než devadesátilitrový hnětač na mísení chlebového těsta. Po 7 letech si pomocí vykonného přístroje ulehčoval práci nejeden americký pekař. 

Po přerušení 1. světovou válkou se firma vrátila k původnímu typu výroby a v roce 1919 se zrodil legendární H-5 - první ze stolních mixerů pro domácnost využívající "planetární pohyb". Při ní se šlehač otáčí kolem své osy na jednu stranu, ale jeho hlavice rotuje mísou v opačném směru.

Tehdy prý také vznikl název značky. Manželky manažerů zkoušející nového pomocníka se totiž ptaly, jak by ho měly nazývat. Jedna z nich odpověděla: "Je mi jedno, jak se tomu říká, ale jedno vím určitě - je to nejlepší kuchyňská pomůcka (kitcen aid), jakou jsem kdy měla." Mixer H-5 se vyráběl v počtu pěti kusů denně a stál 189.50 dolarů a tehdy, stejně jako dnes, za úspěch vděčil špičkové kvalitě.

Světově nejrozšířenější kuchyňské přístroje poznáte podle typické robustní kovové konstrukce a nadčasového zaobleného designu, v praxi vás překvapí dokonalou funkčností a výkonem.