Kované nože Wüsthof Classic Ikon Creme

Luxusní kované kuchyňské nože Wüsthof CLASSIC IKON CREME s celokovovým jádrem včetně zadního kování rukojeti od společnosti Wüsthof Solingen jsou určené zejména pro domácnosti, pro náročné zákazníky. Čepel nože je společně s kovovou záštitou a zadním kováním rukojeti vykována při teplotě 1800°C z jednoho kusu chrom-molybden-vanadiové oceli a vytvrzena na 58° Rockwella. Náročný výrobní proces se skládá s 38 - 40 výrobních kroků.

Wüsthof Classic Ikon Creme: Katalog nožů Wüsthof Classic Ikon Creme ke stažení

Bezespárová trojitě nýtovaná rukojeť v barvě slonové kosti, kombinuje klasický vzhled s třemi zabroušenými nýty s novou uhlazenou ergonomií. Nože jsou perfektně vyvážené a jejich ostří je broušené laserovou technologií PEtec. Výrobek 100% Made in Germany/Solingen.

Rukojeť je připevněna třemi nýty tak dokonale, že ani po letech užívání nedojde k jejich uvolnění a vzniku spár, do kterých se dostávají zbytky potravin. Nože Wüsthof jsou díky tomu velmi hygienické. Nože Wüsthof Classic Ikon Creme je možné díky syntetickému materiálu ze kterého je vyrobena jejich rukojeť mýt i v myčce na nádobí, byť to není obecně doporučováno.

Ostrost kovaných nožů Wüsthof je již legendární. Díky vlastní precizní technologii WÜSTHOF PEtec jsou kované nože ostřené touto moderní laserovou a robotickou technologií schopny předvést skvělý řezný výkon po celé délce čepele. Ten je navíc dlouho trvající a lehko obnovitelný. 

Řady nožů jsou dostupné ve dvou barevných provedeních. V černé - Wüsthof Classic Ikon a krémové - Wüsthof Classic Ikon Creme.

Wusthof_Classic_Ikon_Creme_I

Pořiďte si tyto luxusní kované nože  Wüsthof Classic Ikon nebo Wüsthof Classic Ikon Creme a získejte tak doživotního pomocníka, který okouzlí Vás i Vaše přítele a z přípravy pokrmů udělá svátek.

 

  • Wüsthof Classic Ikon Creme - pro ty, kteří obdivují design a vlastnosti nožů IKON, ale požadují střenky nože ze syntetického materiálu jako je tomu u série CLASSIC
  • kovaný nůž z jednoho kusu kvalitní chrom-molybden-vanadiové oceli
  • celokovové jádro rukojeti
  • tři kvalitní nýty pro pevné spojení nože jako celku
  • extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože
  • vyjímečně dlouhá životnost ostří, optimální ostří po celé délce čepele
  • jedinečná, stále vysoká a obnovitelná kvalita ostří
  • dokonalé vyvážení, 100% Made in Germany/Solingen
  • řada Wüsthof Classic a Wüsthof Classic Ikon Creme obdržela v USA významnou pečeť kvality a hygieny -NSF-

nemecke-noze-solingen-made-in-germany-2