Kované nože Wüsthof Classic Ikon

TIP: Profesionální kuchařský nůž Wüsthof Classic Ikon 20 cm - vítěz dTestu 2018 se stal v roce 2018 vítězem nezávislého testu dTest

Wüsthof Classic Ikon: Katalog nožů Wüsthof Classic Ikon ke stažení

Luxusní kované kuchyňské nože Wüsthof CLASSIC IKON s celokovovým jádrem včetně zadního kování rukojeti od společnosti Wüsthof Solingen jsou určené zejména pro domácnosti, pro náročné zákazníky. Čepel nože je společně s kovovou záštitou a zadním kováním rukojeti vykována při teplotě 1800°C z jednoho kusu chrom-molybden-vanadiové oceli a vytvrzena na 58° Rockwella. Náročný výrobní proces nože Wüsthof se skládá z 38 - 40 výrobních kroků.

Bezespárová trojitě nýtovaná rukojeť kombinuje klasický vzhled s třemi zabroušenými nýty s novou uhlazenou ergonomií. Nože jsou perfektně vyvážené a jejich ostří je broušené laserovou technologií PEtec. Wüsthof Classic Ikon = Výrobek 100% Made in Germany/Solingen.

logo-wusthof-solingen-classic-ikon

Řada nožů Wüsthof CLASSIC IKON z dílny proslulého výrobce špičkových nožířských produktů Wüsthof Dreizack Solingen je mimořádně elegantní a patří mezi to nejlepší, co můžete z portfolia tohoto výrobce získat.

Tyto nože jsou dokonalou ukázkou spojení staleté tradice výroby nožů s tím nejlepším designem naší doby. Výroba stále probíhá v Německu a řemeslo je v rodině předáváno již sedmou generaci. Solingen v názvu není jen marketingové lákadlo na asijské výrobky a napodobeniny využívajících pověsti těch pravých nožů Solingen.

Krásný vzhled kovaných nožů řady Wüsthof Classic Ikon, je postaven na dokonale tvarované rukojeti a kované patce. Tyto nože skvěle dotváří interiér každé moderní kuchyně.

Wusthof_Classic_Ikon

Nicméně luxusní vzhled těchto nožů je jen třešničkou na dortu. Tou nejdůležitější předností je jejich nekompromisní funkčnost. 

Nože Wüsthof Classic Ikon, jsou kované z jednoho kusu té nejlepší oceli (chrom molybdenová ocel X 50 Cr Mo 15), a jsou vyváženy tak, že práce s nimi je velice snadná a intuitivní. Na přípravu potravin s těmito noži se budete doslova těšit.

Rukojeť je připevněna třemi nýty tak dokonale, že ani po letech užívání nedojde k jejich uvolnění a vzniku spár, do kterých se dostávají zbytky potravin. Nože Wüsthof jsou díky tomu velmi hygienické. Nože Wüsthof Classic Ikon je možné díky syntetickému materiálu ze kterého je vyrobena jejich rukojeť mýt i v myčce na nádobí, byť to není obecně doporučováno.

Ostrost kovaných nožů Wüsthof je již legendární. Díky vlastní precizní technologii WÜSTHOF PEtec jsou kované nože ostřené touto moderní laserovou a robotickou technologií schopny předvést skvělý řezný výkon po celé délce čepele. Ten je navíc dlouho trvající a lehko obnovitelný. 

Řady nožů jsou dostupné ve dvou barevných provedeních. V černé - Wüsthof Classic Ikon a krémové - Wüsthof Classic Ikon Creme.

Wusthof_Classic_Ikon_Creme_I

Pořiďte si tyto luxusní kované nože  Wüsthof Classic Ikon nebo Wüsthof Classic Ikon Creme a získejte tak doživotního pomocníka, který okouzlí Vás i Vaše přítele a z přípravy pokrmů udělá svátek.

Přehled produktů Wuesthof Classic Ikon a Classic Ikon Creme.

Katalog Wuesthof Classic Ikon Creme ke stažení ZDE.

Katalog Wuesthof Classic Ikon ke stažení.

  • Wüsthof Classic Ikon - pro ty, kteří obdivují design a vlastnosti nožů IKON, ale požadují střenky nože ze syntetického materiálu jako je tomu u série CLASSIC
  • kovaný nůž z jednoho kusu kvalitní chrom-molybden-vanadiové oceli
  • celokovové jádro rukojeti
  • tři kvalitní nýty pro pevné spojení nože jako celku
  • extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože
  • vyjímečně dlouhá životnost ostří, optimální ostří po celé délce čepele
  • jedinečná, stále vysoká a obnovitelná kvalita ostří
  • dokonalé vyvážení, 100% Made in Germany/Solingen
  • řada Wüsthof Classic obdržela v USA významnou pečeť kvality a hygieny -NSF-

nemecke-noze-solingen-made-in-germany-2