Küchenprofi Ei-Zeit minutovník na vaření vajec

Kód: 421009250000
Neohodnoceno
Značka: Küchenprofi
320 Kč 264 Kč bez DPH
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
17.3.2021

Ei-Zeit z dílny německé firmy Küchenprofi je velice praktický minutovník na vaření vajec, který nesmí chybět v žádné kuchyni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Küchenprofi Ei-Zeit je velice praktický minutovník na vaření vajec, s jehož pomocí vždy uvaříte vejce přesně tak, jak si přejete. Umístěte minutovník do hrnce společně s vejci, které chcete vařit. Minutovník Vás následně bude změnou barvy upozorňovat na různé stupně uvařenosti vajec (na měkko, střední a na tvrdo). 

Německá firma Küchenprofi má dlouholetou tradici ve výrobě vysoce kvalitního kuchyňského nádobí a speciálních pomůcek, s jejichž pomocí ve své kuchyni vykouzlíte ta nejchutnější jídla pro své blízké. V rozsáhlé nabídce výrobků naleznete nejen kuchyňské nádobí (litinové, nerezové, zapékací misky z keramiky,...), ale i velké množství speciálních výrobků. Výrobky značky Küchenprofi jsou vhodné nejen pro profesionální, ale i příležitostné kuchaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Küchenprofi
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Kuchyňská minutka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Küchenprofi
Německá firma Küchenprofi má dlouholetou tradici ve výrobě vysoce kvalitního kuchyňského nádobí a speciálních pomůcek, s jejichž pomocí ve své kuchyni vykouzlíte ta nejchutnější jídla pro své blízké.

V rozsáhlé nabídce výrobků naleznete nejen kuchyňské nádobí (litinové, nerezové, zapékací misky z keramiky,...), ale i velké množství speciálních výrobků. Výrobky značky Küchenprofi jsou vhodné nejen pro profesionální, ale i příležitostné kuchaře.