Küchenprofi teploměr kombinovaný - pečení / trouba

Kód: 421065052800
Neohodnoceno
Značka: Küchenprofi
560 Kč 463 Kč bez DPH
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
24.3.2021

Nerezový kombinovaný teploměr na pečení masa s rozmezím 30°- 120°C a do trouby s rozmezím 50°- 250°C o rozměrech 7 x 7,5 x 14 cm z dílny německé firmy Küchenprofi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německá firma Küchenprofi má dlouholetou tradici ve výrobě vysoce kvalitního kuchyňského nádobí a speciálních pomůcek, s jejichž pomocí ve své kuchyni vykouzlíte ta nejchutnější jídla pro své blízké. V rozsáhlé nabídce výrobků naleznete nejen kuchyňské nádobí (litinové, nerezové, zapékací misky z keramiky,...), ale i velké množství speciálních výrobků. Výrobky značky Küchenprofi jsou vhodné nejen pro profesionální, ale i příležitostné kuchaře.

Küchenprofi kombinovaný teploměr z potravinové nerezivějící ooceli na pečení masa s rozmezím 30°- 120°C a do trouby s rozmezím 50°- 250°C, s praktickým klipsem pro označení požadované teploty.

Rozměry: 7 x 7,5 x 14 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Küchenprofi
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Teploměr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Küchenprofi
Německá firma Küchenprofi má dlouholetou tradici ve výrobě vysoce kvalitního kuchyňského nádobí a speciálních pomůcek, s jejichž pomocí ve své kuchyni vykouzlíte ta nejchutnější jídla pro své blízké.

V rozsáhlé nabídce výrobků naleznete nejen kuchyňské nádobí (litinové, nerezové, zapékací misky z keramiky,...), ale i velké množství speciálních výrobků. Výrobky značky Küchenprofi jsou vhodné nejen pro profesionální, ale i příležitostné kuchaře.