Zaregistrujte se u nás k odběru novinek, využívejte výhod registrovaných uživatelů a získejte slevu 100 Kč na Váš nákup. Slevový kupón Vám zašleme na Váš e-mail.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Volejte: +420 775 408 081
Doprava zdarma nad 1999Kč
KASTROL KULATÝ 24 CM ČERNÁ MATNÁ
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
 Francouzská značka

TERRE ÉTOILÉE

KASTROL KULATÝ 24 CM

Hlavní výhody:
Odolné proti mrazu a poškrábání, použití v mikrovlnné troubě, z mrazáku možno ihned do trouby nebo mikrovlnky, teplotní rozsah použití – 20 až + 250 °C, udržuje jídlo teplé po dlouhou dobu, možno vařit, péci i servírovat, pro přímé zdroje žáru (plynové, nebo elektrické plotny), celo glazovaný povrch, možno mýt v myčce na nádobí.

Cena: 1 960 Kč vč. DPH a PHE
DPH:21%
Katalog. číslo:2043447
Dostupnost:skladem
Počet: ks

Kastrol kulatý je ideální na pozvolné vaření s využitím kondenzace odpařené tekutiny díky keramické poklici, hodí se také na klasické vaření a pečení v troubě. Díky tepelné akumulaci můžete v tomto keramickém kastrolu servírovat například polévku bez obav, že vám na jídelním stole vychladne.

Řada nádobí TERRE A FEU je snadno použitelná a vysoce výkonná produktová řada zaměřená na profesionální i amatérské kuchaře, kteří mají zájem objevovat zdravý a chutný způsob vaření.

Vařit můžete na všech typech sporáků, jako jsou plynové, sklokeramické a indukční (za použití železné plotýnky). Nádobí této řady můžete použít i na pečení v troubě a v mikrovlnné troubě. Teplotní rozsah použití – 20°C až + 250°C.

Specialitou a výhodou této řady je odolnost proti nárazu a poškrábání. Jídlo lze v tomto nádobí nejen upéci či uvařit, ale také krájet a servírovat. Po vynětí z lednice a mrazáku je možné ihned vložit do vyhřáté trouby bez rizika popraskání. U všech výrobků řady TERRE A FEU je povrch celo glazovaný, tudíž i na spodní straně. Z tohoto důvodu si nádobí uchovává svou původní stálobarevnost, neopaluje se, neabsorbuje vodu a je tak odolné vůči zápachům a plísni. Nádobí může být bez obav umýváno v myčce nádobí.

Terre Étoilée - Céramique Culinaire je jedním z předních výrobců tradičního francouzského keramického nádobí používaného na vaření, pečení a k servírování pokrmů. Výrobky této značky v sobě obratně snoubí směs původního stylu výroby a současných moderních technologií. Od roku 1830 si tak společnost u svého vysoce kvalitního zboží zachovává typický vzhled produkovaný starými odbornými francouzskými řemeslníky kombinovaný se současnými designovými požadavky a barevnostními trendy.

Uživatelsky všestranně přívětivý rozsah nádobí Terre Étoilée byl speciálně navržen tak, aby vám umožnil vařit volně na všech tepelných zdrojích. Na přímém plamenu, elektrickém sporáku, sklokeramických vařičích i indukčních vařičích s pomocí redukčního disku, dále pak v tradiční troubě (plynové nebo elektrické), v mikrovlnné troubě, nebo na grilu.

Keramika Terre Étoilée je produkována směsí původního stylu výroby a současných moderních technologií za použití ryze přírodních materiálů - kvalitní hlíny, písku a vody.

Hlavní výhody:

  • Odolné proti mrazu a poškrábání
  • použití v mikrovlnné troubě
  • z mrazáku možno ihned do trouby nebo mikrovlnky
  • teplotní rozsah použití – 20 až + 250 °C
  • udržuje jídlo teplé po dlouhou dobu,
  • možno vařit, péci i servírovat,
  • pro přímé zdroje žáru (plynové,
  • nebo elektrické plotny),
  • celo glazovaný povrch,
  • možno mýt v myčce na nádobí

Zpět na předchozí stránku.

Platební metody