F. Dick Limitovaná edice kuchařského nože "GO FOR GOLD" Premier plus

Kód: 438144721BS
Neohodnoceno
Značka: F. DICK
3 880 Kč 3 207 Kč bez DPH
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Limitovaná edice kuchařského nože "GO FOR GOLD" Premier plus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální limitovaná edice kovaných kuchařských nožů s čepelí délky 21 cm série Premier Plus. Čepel je pokryta speciální keramickou zodolněnou vrstvou. Antibakteriální nepřilnavá úprava brání potravině v přilnutí k čepeli a zjednodušuje mytí. Keramická úprava navíc zajistí nejlepší řezné vlastnosti a zvýší odolnost proti opotřebení.

Vykován z jednoho kusu kovu, perfektně vyvážen, pokryt vysoce kvalitní vrstvou keramiky s jedinečným designem

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchařské nože
Hmotnost: 0.5 kg
Délka ostří: 21 cm
Rukojeť: Plastová
Typ produktu: Nůž na maso
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Friedrich Dick vyrábí nože již od roku 1778. Spojením německé preciznosti, tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií vznikají vysoce kvalitní nože pro každý účel a řez v několika produktových řadách.

Nejoblíbenější a nejširší řada je Premier Plus. S touto řadou můžete růst od vyučení po letitou praxi šéfkuchaře. Velmi zajímavá je také řada Red Spirit.Firma Friedr. Dick se sídlem v Deizisau je v mezinárodní konkurenci již několik staletí známá jako úspěšný švábský výrobce precizních nástrojů. Nože, pilníky, speciální nástroje a brusky se zde vyrábí již přes 225 let v té nejvyšší kvalitě. Světového věhlasu dosáhl tento výrobce díky jejich dlouhé životnosti spolehlivosti. Všechny výrobky se vyznačují klasickým designem, zohledňujícím funkčnost a vysokou kvalitu.

Ve firmě se nepřetržitě pracuje na dalším vývoji těchto výrobků, které vznikají spojením tradičních výrobních postupů a nejmodernějších technologií, při zachování té nejvyšší kvality. Poznatky od zákazníků a vlastní nápady zaměstnanců F. Dick se posléze odrážejí v tradičně vysoké kvalitě výrobku. 

V tradici klasických kovaných kuchařských nožů jsou série od firmy Friedr. Dick známy svou špičkovou kvalitou a dokonalým provedením. Jejich svět se točí kolem řezání a ostření. Nože Dick Vám nabídnou skutečný zážitek plynoucí z jejich perfektního a citlivého použití. Tyto nože se snadno vedou a zanechávají velice čistý řez.

Výrobní postup kovaného nože

Pro výrobu kovaného kuchařského nože je potřeba přibližně 45 různých výrobních kroků. Nože jsou ukovány z pevného kusu chrom molybdenové oceli, čepele jsou kaleny speciálním postupem na 56˚ Rockwellů. Nejdůležitější pracovní postupy jako je broušení a kalení, kontrola jakosti jakož i slitin oceli, určují vysokou kvalitu těchto nožů.

Nože značky F. Dick používá i světoznámá kuchařská TV hvězda Mario Kotaska.

f-dick-kuchynske-noze