Zaregistrujte se u nás k odběru novinek, využívejte výhod registrovaných uživatelů a získejte slevu 100 Kč na Váš nákup. Slevový kupón Vám zašleme na Váš e-mail.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Volejte: +420 775 408 081
Doprava zdarma nad 1999Kč

Brita

Brita filtrační konvice Elemaris XL černá

Jedinečná filtrační konvice Brita Elemaris XL černá o celkovém objemu 3,5 l a 2,2 l přefiltrované vody výrazně zlepšuje kvalitu pitné vody.

Cena: 1 065 Kč vč. DPH a PHE
DPH:21%
Katalog. číslo:111011776
Dostupnost: zítra skladem
Počet: ks

Vysoce kvalitní filtrační konvice Brita Elemaris XL černá o celkovém objemu 3,5 l a 2,2 l přefiltrované vody výrazně napomáhá ke zlepšení kvality pitné vody. Technologie těchto konvic redukuje obsah chloru, vodního kamene, organických nečistot, některých pesticidů a těžkých kovů, zároveň však zachovává pevné částice hořčíku a vápníku. Moderní a stylové konvice Elemaris mají měkké ergonomické držadlo, protiskluzové dno a automatické průtočné víčko. Vzhledem ke své universální a praktické velikosti se dají umístit do dveří chladničky. Digitální počítadlo Brita Meter měří dobu používání filtrační patrony, tvrdost a množství přefiltrované vody. Jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky. Konvice Elemaris lze s výjimkou víčka mýt v myčce. Součástí každého balení filtrační konvice Elemaris Cool je jedna filtrační patrona Maxtra.

Firma Brita dodává filtrační konvice do více jak 70 zemí světa. Aby filtrace vody maximálně splňovala hygienické standardy každé země, vyrábí Brita rozdílné druhy filtračních patron pro různé geografické oblasti. V našem obchodě zakoupíte produkty vyrobené pouze pro Českou a Slovenskou republiku.

Výhody používání filtračních konvic:

 • osvěžující a chutná voda vždy na dosah
 • lepší chuť a výraznější aroma kávy a čaje
 • výrazná finanční úspora ve srovnání s balenou vodou
 • minimální množství plastového odpadu
 • možnost 100% recyklace
 • ochrana spotřebičů před vodním kamenem
 • konec nošení těžkých balených vod

Filtrační systém Brita - filtrační patrona Maxtra

 1. intenzivní předběžná filtrace - voda protéká jemným síťovým filtrem
 2. iontoměničová filtrace - iontoměnič redukuje obsah vodního kamene (uhličitanovou tvrdost) a některých těžkých kovů (např. olova a mědi)
 3. filtrace aktivním uhlíkem - snižuje obsah látek, které způsobují zápach a pachuť (např. chlor), případných pesticidů a organických nečistot
 4. intenzivní konečná filtrace - speciální jemný síťový filtr zadržuje zbytkové částice

Životnost patrony Maxtra závisí na místní kvalitě vody (např. na tvrdosti). Patrona přefiltruje 100 - 150 litrů vody (toto množství vody měsíčně spotřebuje průměrná rodina), pro optimální výkon filtračních konvic se však doporučuje výměna filtrační patrony jednou za měsíc.

 

Zpět na předchozí stránku.

Platební metody