Novinky

"STAY HUNGRY" nůž Santoku

Limitovaná edice "Stay hungry" Santoku Premier Plus

Exkluzivní limitovaná edice "Stay Hungry" nože Santoku Premier Plus! Edice je omezená pouhým počtem 500 ks, tak neváhejte a objednejte si tuto stylovou novinku! 

Motiv tygra značí mimo jiné odhodlání a organizační talent, esenciální vlastnosti kuchaře jak na profesionální úrovni, tak i doma. Vášeň, odolnost a disciplína, které jsou vyžadovány v profesionální gastronomii, jsou ztělesněny nejen tygrem ve vás nýbrž i nožem Santoku.

https://www.bavimevarit.cz/limitovana-edice--stay-hungry--santoku-premier-plus/

Maxwell&Williams Diamonds

Novinka u nás na webu. Představujeme kolekci Diamonds White Basic od Maxwell and Williams oceníte pro každodenní stolování i slavnostní příležitosti. Na okrajích nádobí jemně vystupuje pravidelná geometrická struktura a tvoří reliéf.

kolekce diamonds

Katalog Wüsthof

Prohlédněte si katalog německé značky Wüsthof. Pokud nějaký produkt na našem webu nenajdete, napište nám. Rádi ho pro Vás objednáme.

Wuesthof_Catalogue_en_2020_1 

wusthof-noze-logo

Novinky Kilner

kilner-logo       

Krásné a zároveň i praktické skleněné produkty KILNER zpříjemní servírování nápojů při rodinných setkáních či zahradních BBQ party.

Velký výběr sklenic na zavařování a skladování potravin naleznete v novém katalogu Kilner.

Katalog 2020 KILNER SPRING

kilner-drinking-group

 

 

Katalog Mason Cash 2020

Udělejte si radost kameninovým nádobím ve vznešeném anglickém designu Mason Cash. Nakoukněte do nového katalogu pro rok 2020.

Když objevíte něco bez čeho nemůžete žít a my to ještě nemáme na webu, napište nám a my to zařídíme :)

Mason_Cash

Katalog 2020 MASON CASH SPRINGS

Katalog Big Green Egg

Chcete se podívat na online katalog Big Green Egg pro letošní rok. Kromě produktů v něm najdete i pár receptů. Pro tištěný katalog se můžete stavit u nás na prodejně, máme jich dost :)

Katalog Big Green Egg 2020

Koronavirová opatření

Milí zákazníci, vzhledem k vzniklé krizové situaci týkající se koronaviru a nařízení vlády ČR jsme do 11. 4. 2020 nuceni přijmout určitá opatření. Dbáme tak na vaše i naše bezpečí. Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky:

Je možné navštívit prodejnu?

Ano, ale pouze po předchozí telefonické domluvě. Otevřeme jen pro Vás. Mějte prosím při převzetí zboží roušku. Děkujeme za ohleduplnost. Pokud budete vaši objednávku platit na místě, pak pouze bezhotovostně - tedy platební kartou.

Je možné si objednat v e-shopu?

Ano, e-shop funguje standardně. Nákup se liší pouze způsobem platby a doručení.

Máte dostatek zboží na skladě?

Ano, ale někteří naši dodavatelé mají omezené množství zboží. Pokud se tedy některé produkty vyprodají, budou nedostupné. Hledáme další distributory, abychom vám zboží zajistili.

Jak můžu objednávku zaplatit?

Přijímáme pouze platbu kartou nebo převodem na účet. Objednávky je tedy možné platit jen bezhotovostně. Možnost dobírky jsme vzhledem k okolnostem zcela zrušili.

Můžu si objednávku vyzvednout osobně?

Ano, ale jen po předchozí telefonické domluvě. Nutností pro převzetí zboží je rouška, prosím respektujte naše i vaše bezpečí. Snažíme se tak minimalizovat riziko nákazy.

 

Česká pošta - Balíčky doručuje standardně. Jen prosí o eliminaci návštěv poboček. Konkrétní informace:

https://www.ceskaposta.cz/o-ceske-poste/aktuality/2020

DPD - Přepravce omezil počet výdejních míst Pickup a zcela zrušil možnost osobního odběru na depu. Konkrétní informace od doručovací společnosti:

https://www.dpd.com/cz/business_customers/jak_dorucujeme_radost/novinky

Zásilkovna - Zásilkovna funguje jako doposud s tím rozdílem, že lze na výdejních místech platit pouze platebními kartami. Výdejní místa, která jsou kvůli nařízení vlády uzavřená, mohou alespoň prostřednictvím výdejního okénka nadále vydávat uložené zásilky. Konkrétní informace od přepravce:

https://blog.zasilkovna.cz/faq-covid-19-informace-pro-zakazniky/

Jak dlouho bude trvat doručení objednávky?

Doručení vašeho balíčku se může kvůli opatřením zpozdit. Prosíme o trpělivost.

Jak mám postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží?

Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, proto jsme se rozhodli prodloužit lhůtu k vrácení i k reklamaci zboží o 14 dní po ukončení karantény nařízené vládou ČR. Balíček prosím zašlete nebo odneste (po předchozí domluvě) na adresu naší prodejny: Baví Mě Vařit.CZ, Kubíčkova 8, Brno.

Děkujeme za spolupráci a přejeme Vám hlavně zdraví :)

Maxim a Kristýna Černí
obchodní a životní partneři

Akce na grily Big Green Egg

Právě jsme přidali akci na vajíčka! Platí jen do 30.6.2020, tak si pospěšte. Mimochodem, pokud jste z Brna a blízkého okolí, tak Vám gril doveze domů Max nebo Kristýna přímo majitelé eshopu - a to nejpozději další den od objednání (někdy to stíháme i ještě ten samý den - záleží, kdo hlídá děti) :)

Prohlédnout produkty

BGE-legendy-2020-news (1)-page-002 (1)

Prohlédnout produkty