KitchenAid Nerezová pánev sedmivrstvá s měděným jádrem 24 cm

Kód: KCC710SKST
Neohodnoceno
Značka: KitchenAid
6 180 Kč 5 107 Kč bez DPH
nezjištěno

průměr: 24 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám vysoce kvalitní 7vrstvé nádobí od společnosti Kitchenaid, pro jehož výrobu byla použita vysoce odolná nerezová ocel (vnitřní povrch 304 18/10, vnější plášť 430). Nádobí můžete používat na všech typech sporáků – plynovém, elektrickém i na indukční varné desce. Nádobí je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Tento 7vrstvý materiál je určený pro rychlejší a efektnější vaření.

Výhody a vlastnosti:

  • Záruka - na toto příslušenství se vztahuje záruka 2 roky
  • Provedení - nádobí má svařované rukojeti z nerezové oceli
  • Použití - nádobí můžete použít na indukční i sklokeramické desce, na klasickém sporáku i troubě až do požadované teploty 260°C
  • Údržba - lze mýt v myčce na nádobí jen musíte dávat pozor, aby se nepoškrábalo
  • Povrchová úprava - povrch zabraňuje usazení nečistot, což usnadňuje čištění nádobí a udržování jeho zářivě stříbrného povrchu
  • Materiál - svařované rukojeti v provedení moderních linií s ergonimickým madlem. Tloušťka stěn 3 mm. Vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10

Velikost:

  • průměr: 24 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nerezové pánve
Materiál: Nerezová ocel
Průměr v cm: 24 cm
Rukojeť: Nerezová ocel
Tvar: Kruh
Typ produktu: Univerzální pánev
Vlastnosti: Vhodné do myčky, Vhodné na indukci, Vhodné do trouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Kitchenaid
Americká značka KitchenAid působí na trhu již od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl první  mixér do domácnosti. Dnešní návrháři KitchenAid dbají na zachování tohoto původního vzhledu při současném využití nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou luxusní retro spotřebiče, které skvěle plní svou funkci. Zároveň jsou také stylovým doplňkem každého interiéru.

Všechno ale začalo v roce 1908, kdy Herbert Johnson, inženýr a později prezident Hobart Manufacturing Company ve městě Troy v Ohiu (USA) vynalezl více než devadesátilitrový hnětač na mísení chlebového těsta. Po 7 letech si pomocí vykonného přístroje ulehčoval práci nejeden americký pekař. 

Po přerušení 1. světovou válkou se firma vrátila k původnímu typu výroby a v roce 1919 se zrodil legendární H-5 - první ze stolních mixerů pro domácnost využívající "planetární pohyb". Při ní se šlehač otáčí kolem své osy na jednu stranu, ale jeho hlavice rotuje mísou v opačném směru.

Tehdy prý také vznikl název značky. Manželky manažerů zkoušející nového pomocníka se totiž ptaly, jak by ho měly nazývat. Jedna z nich odpověděla: "Je mi jedno, jak se tomu říká, ale jedno vím určitě - je to nejlepší kuchyňská pomůcka (kitcen aid), jakou jsem kdy měla." Mixer H-5 se vyráběl v počtu pěti kusů denně a stál 189.50 dolarů a tehdy, stejně jako dnes, za úspěch vděčil špičkové kvalitě.

Světově nejrozšířenější kuchyňské přístroje poznáte podle typické robustní kovové konstrukce a nadčasového zaobleného designu, v praxi vás překvapí dokonalou funkčností a výkonem.