Nordic Ware Bábovka Bavaria

Kód: 53624
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Nordic Ware
1 360 Kč 1 124 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (> 1 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2018

Nordic Ware - Krásná celohliníková pečící forma Bavaria. 
Výborný dárek pro milovníky pečení
Doživotní záruka
Objem: 2,3 litru

Výhody pečení ve formách Nordic Ware Bavaria

- vyrobena z hliníku, který vede teplo rovnoměrně a lépe než jiné materiály
- nepřilnavý povrch - už žádné vyškrabování z forem
- mimořádné výsledky při pečení - snadné vyklápění z formy
- doživotní záruka = kvalita, která vydrží několik generací
- zdravotní nezávadnost
- u nás koupíte originál s certifikátem pravosti

Součást balení: forma Bavaria, návod k použití, certifikát pravosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: litý hliník s teflonovým povrchem
Rozměry: 23,2 x 23,2 x 10 cm
Váha formy: 0,73 kg
Objem: 2,3 litru

Vhodná pro začátečníky i zkušené pekaře.

Proč si ji koupit:

- nepřilnavý povrch: 
těsto se nebude připalovat a můžete tak používat mnohem méně tuků pro přípravu

- rovnoměrný rozvod tepla: těsto se na všech částech propéká rovnoměrně a díky tomu je bábovka křehká a kyprá

- zdravotní nezávadnost: všechny materiály v technologii výroby podléhají přísným kontrolám. Jsou tak zdravotně nezávadné. 

- certifikát pravosti: nenechte se ošidit! V dnešní době silného konkurenčního boje dochází k neustálému vymýšlení náhražek nejen v potravinách, ale vlastně ve všem. Od nás obdržíte certifikát pravosti, kde naleznete všechny důležité informace o pravosti a zdravotní nezávadnosti forem Nordic Ware. 

- vhodná pro začátečníky i profesionály.

- kvalita na několik generací: celá forma je vyvíjena a vyráběna v USA v Minnesotě. Takže žádný čínský šunt!

- kupujete si kus historie: budete mít doma formu od tradičního amerického výrobce, rodinné firmy z Minnesoty, která vyrábí formy na pečení již 70 let!

- DOBRÁ RADA: při pečení nastavte teplotu o přibližně 15°C nižší než uvádí recepty: díky speciálním tepelným vlastnostem pečící formy a lepšímu přenosu tepla není třeba troubu vytápět na tak vysokou teplotu.

- PŘED POUŽITÍM: Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte formu teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění formy není žádoucí. Formu plňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Nikdy pro vymazání nepoužívejte olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje! Doporučujeme používat sprej na vymazávání forem. Formu na pečení je třeba vždy vysypat moukou, strouhankou nebo kakaem! Při mytí nepoužívejte kovové předměty či drátěnky, hrozí poškrábání.

 

Nordic Ware - to je symbol splněného amerického snu. Když se po druhé světové válce rozhodli manželé Dorothy a David Dalquist založit v Minnesotě, USA, malou firmu a investovat tak svých posledních 500 dolarů, určitě netušili, že jejich výrobky bude někdy používat více než 80 milionů domácností po celém světě. 

Nordic Ware se stala synonymem celohliníkových pečících forem, nejvíce ji proslavila patentovaná Bundt pan - což není nic jiného, než nám známá forma na bábovku. Ano, právě Nordic Ware vděčíme za její celosvětové rozšíření!

Dnes, přes 70 let od založení Nordic Ware, společnost řídí David Dalquist, syn zakladatelů Davida a Dorothy, má 350 zaměstnanců a prodává své výrobky po celém světě. Sídlí a vyrábí stále v Minnesotě, USA.

Jsme moc rádi, že právě Nordic Ware můžeme prostřednictvím našeho eshopu nabízet zákazníkům i my. Cítíme se tak alespoň trochu součástí rodinné historie této vyjímečné firmy. Vyberte si z našeho sortimentu originálních forem na pečení Nordic Ware i Vy. Slibujeme Vám, že budete mít radost vždy, když v těchto formách něco dobrého upečete.

Podívejte se i na další výrobky Nordic Ware

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na bábovku
Záruka: 2 roky
Materiál: Litý hliník s teflonovým povrchem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

nordic-ware-logoNordic Ware
Americká společnost vyrábí od roku 1946 ikonické hliníkové formy na bábovku, které znají po celém světě. Dodnes rodinná firma vyrábí formy v USA.

Dotty a její vynalézavý manžel Dave, který se právě vrátil z války, společně roku 1946 zakládají tehdy ještě nikomu známou firmu Nordic Ware. Jejich touha vybudovat si vlastní společnost s kuchyňským nádobím byla opravdu silná a tak začínají v suterénu svého domova v Minneapolis, oživovat pár svých dobrých nápadů. 
Na samém počátku byla v nabídce jen hrstka produktů. Všechy byly však isnpirovány skandinávskými kořeny, které i dnes Nordic Ware neustále promítá do nových forem. Nejznámějším produktem Nordic Ware je Krumcake Iron - tedy pánev, na které si připravíte skandinávské kuželovíté cookie, které pomocí dřevěnného kuželu zavinete do stočené trubičky. Bonusem byl květovaný vzor promítnutý do těsta. 

A o tom to vlastně celé je. Pokaždé když peču bábovku je do těsta přeneseno něco více než "propracovaný jedinečný a netradiční design" jak to píšeme všichni, kteří formy Nordic Ware prodáváme, ač je to samozřejmě pravda. Sladké jsem vždy milovala, ale nikdy jsem nebyla z těch, která by propadla vášni pečení - nebavilo mě to. Teď? Nechce se mi čekat ani těch 10 minut do schladnutí, jak uvádíme v návodu, než bábovku smíte vyklopit. Těším se a je to skutečně fascinující. Najednou i ze mě se stává sběratel forem Nordic Ware a těším se na pokračování. Vím, že je to cennost, kterou tak jako naše babičky nebo maminky jednou předáme další generaci. 


Z forem a upečenýh bábovek dýchá rodinná atmosféra. Myslím, že je to tím, jak se na trh společnost uvedla a stále tak vystupuje. Z malé rodinné firmy, v počátku se dvěmi zaměstnanci, je po 70 letech vytrvalosti společnost, která své formy i nadále hrdě vyrábí  v Minneapolis, tam kde to všechno začalo.