Nordic Ware Forma Frozen sněhová vločka 1,4 L

Kód: 88242
Akce
1 hodnocení
Značka: Nordic Ware
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Nordic Ware - Krásná celohliníková pečící forma ve tvaru sněhové vločky modrá.
Výborný dárek pro milovníky pečení
Doživotní záruka
Objem: 1,4 litru

Výhody pečení ve formách Nordic Ware Vločka

- vyrobena z hliníku, který vede teplo rovnoměrně a lépe než jiné materiály
- nepřilnavý povrch - už žádné vyškrabování z forem
- mimořádné výsledky při pečení - snadné vyklápění z formy
- doživotní záruka = kvalita, která vydrží několik generací
- zdravotní nezávadnost
- u nás koupíte originál s certifikátem pravosti

Součást balení: forma Vločka, návod k použití, certifikát pravosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: litý hliník s teflonovým povrchem
Rozměry: uhlopříčka 27,5 cm
Váha formy: 0,68 kg
Objem: 1,42 litru (6 cups)

Vhodná pro začátečníky i zkušené pekaře.

Proč si ji koupit:

- nepřilnavý povrch: 
těsto se nebude připalovat a můžete tak používat mnohem méně tuků pro přípravu

- rovnoměrný rozvod tepla: těsto se na všech částech propéká rovnoměrně a díky tomu je bábovka křehká a kyprá

- zdravotní nezávadnost: všechny materiály v technologii výroby podléhají přísným kontrolám. Jsou tak zdravotně nezávadné. 

- certifikát pravosti: nenechte se ošidit! V dnešní době silného konkurenčního boje dochází k neustálému vymýšlení náhražek nejen v potravinách, ale vlastně ve všem. Od nás obdržíte certifikát pravosti, kde naleznete všechny důležité informace o pravosti a zdravotní nezávadnosti forem Nordic Ware. 

- vhodná pro začátečníky i profesionály.

- kvalita na několik generací: celá forma je vyvíjena a vyráběna v USA v Minnesotě. Takže žádný čínský šunt!

- kupujete si kus historie: budete mít doma formu od tradičního amerického výrobce, rodinné firmy z Minnesoty, která vyrábí formy na pečení již 70 let!

- DOBRÁ RADA: při pečení nastavte teplotu o přibližně 15°C nižší než uvádí recepty: díky speciálním tepelným vlastnostem pečící formy a lepšímu přenosu tepla není třeba troubu vytápět na tak vysokou teplotu.

- PŘED POUŽITÍM: Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte formu teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění formy není žádoucí. Formu plňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Nikdy pro vymazání nepoužívejte olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje! Doporučujeme používat sprej na vymazávání forem. Formu na pečení je třeba vždy vysypat moukou, strouhankou nebo kakaem! Při mytí nepoužívejte kovové předměty či drátěnky, hrozí poškrábání.

 

Nordic Ware - to je symbol splněného amerického snu. Když se po druhé světové válce rozhodli manželé Dorothy a David Dalquist založit v Minnesotě, USA, malou firmu a investovat tak svých posledních 500 dolarů, určitě netušili, že jejich výrobky bude někdy používat více než 80 milionů domácností po celém světě. 

Nordic Ware se stala synonymem celohliníkových pečících forem, nejvíce ji proslavila patentovaná Bundt pan - což není nic jiného, než nám známá forma na bábovku. Ano, právě Nordic Ware vděčíme za její celosvětové rozšíření!

Dnes, přes 70 let od založení Nordic Ware, společnost řídí David Dalquist, syn zakladatelů Davida a Dorothy, má 350 zaměstnanců a prodává své výrobky po celém světě. Sídlí a vyrábí stále v Minnesotě, USA.

Jsme moc rádi, že právě Nordic Ware můžeme prostřednictvím našeho eshopu nabízet zákazníkům i my. Cítíme se tak alespoň trochu součástí rodinné historie této vyjímečné firmy. Vyberte si z našeho sortimentu originálních forem na pečení Nordic Ware i Vy. Slibujeme Vám, že budete mít radost vždy, když v těchto formách něco dobrého upečete.

Podívejte se i na další výrobky Nordic Ware

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Formy na dort
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: Hliník
Typ produktu: Jiné formy na pečení
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Leads Now 30.6.2022 08:04
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=bavimevarit.cz&id=ulg36
Odpovědět
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:08
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=bavimevarit.cz&id=ulg35
Odpovědět

nordic-ware-logoNordic Ware
Americká společnost vyrábí od roku 1946 ikonické hliníkové formy na bábovku, které znají po celém světě. Dodnes rodinná firma vyrábí formy v USA.