Pánev Na Fondue 23 Cm Pepřová

Kód: 2083815
Akce
Neohodnoceno
1 400 Kč 1 157 Kč bez DPH
Vyprodáno

Hlavní výhody:
Odolné proti mrazu a poškrábání, použití v mikrovlnné troubě, z mrazáku možno ihned do trouby nebo mikrovlnky, teplotní rozsah použití – 20 až + 250 °C, udržuje jídlo teplé po dlouhou dobu, možno vařit, péci i servírovat, pro přímé zdroje žáru (plynové, nebo elektrické plotny), celo glazovaný povrch, možno mýt v myčce na nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánev na fondue, neboli Caquelon je typická pánev (kotlík) na přípravu fondue - což v překladu znamená "roztavený". Původní fondue bylo sýrové, později se objevilo masové, po něm masové fondue s vývarem a nakonec ještě čokoládové.

Řada nádobí TERRE A FEU je snadno použitelná a vysoce výkonná produktová řada zaměřená na profesionální i amatérské kuchaře, kteří mají zájem objevovat zdravý a chutný způsob vaření.

Vařit můžete na všech typech sporáků, jako jsou plynové, sklokeramické a indukční (za použití železné plotýnky). Nádobí této řady můžete použít i na pečení v troubě a v mikrovlnné troubě. Teplotní rozsah použití – 20°C až + 250°C.

Specialitou a výhodou této řady je odolnost proti nárazu a poškrábání. Jídlo lze v tomto nádobí nejen upéci či uvařit, ale také krájet a servírovat. Po vynětí z lednice a mrazáku je možné ihned vložit do vyhřáté trouby bez rizika popraskání. U všech výrobků řady TERRE A FEU je povrch celo glazovaný, tudíž i na spodní straně. Z tohoto důvodu si nádobí uchovává svou původní stálobarevnost, neopaluje se, neabsorbuje vodu a je tak odolné vůči zápachům a plísni. Nádobí může být bez obav umýváno v myčce nádobí.

Terre Étoilée - Céramique Culinaire je jedním z předních výrobců tradičního francouzského keramického nádobí používaného na vaření, pečení a k servírování pokrmů. Výrobky této značky v sobě obratně snoubí směs původního stylu výroby a současných moderních technologií. Od roku 1830 si tak společnost u svého vysoce kvalitního zboží zachovává typický vzhled produkovaný starými odbornými francouzskými řemeslníky kombinovaný se současnými designovými požadavky a barevnostními trendy.

Uživatelsky všestranně přívětivý rozsah nádobí Terre Étoilée byl speciálně navržen tak, aby vám umožnil vařit volně na všech tepelných zdrojích. Na přímém plamenu, elektrickém sporáku, sklokeramických vařičích i indukčních vařičích s pomocí redukčního disku, dále pak v tradiční troubě (plynové nebo elektrické), v mikrovlnné troubě, nebo na grilu.

Keramika Terre Étoilée je produkována směsí původního stylu výroby a současných moderních technologií za použití ryze přírodních materiálů - kvalitní hlíny, písku a vody.

Hlavní výhody:

  • Odolné proti mrazu a poškrábání
  • použití v mikrovlnné troubě
  • z mrazáku možno ihned do trouby nebo mikrovlnky
  • teplotní rozsah použití – 20 až + 250 °C
  • udržuje jídlo teplé po dlouhou dobu,
  • možno vařit, péci i servírovat,
  • pro přímé zdroje žáru (plynové,
  • nebo elektrické plotny),
  • celo glazovaný povrch,
  • možno mýt v myčce na nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Hluboké pánve
Záruka: 2 roky
Barva: Pepřová
Design: TERRE A FEU
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Terre Étoilée
Terre Étoilée je jedním z předních výrobců tradičního francouzského keramického nádobí používaného na vaření, pečení a k servírování pokrmů. Výrobky této značky v sobě obratně snoubí směs původního stylu výroby a současných moderních technologií.

Od roku 1830 si tak společnost u svého vysoce kvalitního zboží zachovává typický vzhled produkovaný starými odbornými francouzskými řemeslníky kombinovaný se současnými designovými požadavky a barevnostními trendy. Firma Terre Étoilée vyrábí své produkty v Alsasku, histrorickém centru pro keramické nádobí na severovýchodě Francie. Tradiční, výhradně ruční, výroba byla nahrazena nejmodernějšími stroji, ale obratné ruce zkušených řemeslníků jsou i zde stále nutné pro zachování té nejlepší kvality nádobí.

Uživatelsky všestranně přívětivý rozsah nádobí Terre Étoilée byl speciálně navržen tak, aby vám umožnil vařit volně na všech tepelných zdrojích. Na přímém plamenu, elektrickém sporáku, sklokeramických vařičích i indukčních vařičích s pomocí redukčního disku, dále pak v tradiční troubě (plynové nebo elektrické), v mikrovlnné troubě, nebo na grilu.

Specialitou a výhodou výrobků Terre Étoilée je jejich celo glazovaný povrch, tudíž i na spodní straně. Z tohoto důvodu si keramické nádobí uchovává svůj původní vzhled, neopaluje se, neabsorbuje vodu a je tak odolné vůči zápachům a plísni.