Nordic Ware Pánev na lívance, SMAJLÍK

Kód: 01920
Novinka
1 hodnocení
Značka: Nordic Ware
1 520 Kč 1 256 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
11.8.2021

Nordic Ware - Krásná pánev na lívance SMAJLÍK
Výborný dárek pro milovníky lívanců
10let záruka

Pokud máte rádi lívance a chcete si vaší ranní porci ozvláštnit, vyzkoušejte s pomocí této pánve od americké značky Nordic Ware vytvořit veselé lívance s obličeji. Pokud budete chtít připravit jedinečnou kombinaci různých obličejů, doporučujeme vždy jedno místo vynechat. Tak snadno přendáte všechny lívance na novou pozici a vznikne vám z každé strany jiný smajlík.

Výhody smažení na pánvích Nordic Ware

- vyrobena z hliníku, který vede teplo rovnoměrně a lépe než jiné materiály
- nepřilnavý povrch - už žádné vyškrabování
- doživotní záruka = kvalita, která vydrží několik generací
- zdravotní nezávadnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: litý hliník, fenolická rukojeť
Rozměry: průměr 26,5 cm, 7 x lívanec o průměru 7,5 cm

Vhodná pro začátečníky i zkušené kuchaře.

Proč si ji koupit:

- nepřilnavý povrch: 
těsto se nebude připalovat a můžete tak používat mnohem méně tuků pro přípravu

- rovnoměrný rozvod tepla: těsto se na všech částech propéká rovnoměrně 

- zdravotní nezávadnost: všechny materiály v technologii výroby podléhají přísným kontrolám. Jsou tak zdravotně nezávadné. 

- certifikát pravosti: nenechte se ošidit! V dnešní době silného konkurenčního boje dochází k neustálému vymýšlení náhražek nejen v potravinách, ale vlastně ve všem. Od nás obdržíte certifikát pravosti, kde naleznete všechny důležité informace o pravosti a zdravotní nezávadnosti forem Nordic Ware. 

- vhodná pro začátečníky i profesionály.

- kvalita na několik generací: celá pánev je vyvíjena a vyráběna v USA v Minnesotě. Takže žádný čínský šunt!

- kupujete si kus historie: budete mít doma pánev od tradičního amerického výrobce, rodinné firmy z Minnesoty, která vyrábí formy na pečení  70 let!

- DOBRÁ RADA: při pečení nastavte teplotu o přibližně 15°C nižší než uvádí recepty: díky speciálním tepelným vlastnostem pečící formy a lepšímu přenosu tepla není třeba troubu vytápět na tak vysokou teplotu.

- PŘED POUŽITÍM: Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte formu teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění pánve není žádoucí.  Při mytí nepoužívejte kovové předměty či drátěnky, hrozí poškrábání.

 

Nordic Ware - to je symbol splněného amerického snu. Když se po druhé světové válce rozhodli manželé Dorothy a David Dalquist založit v Minnesotě, USA, malou firmu a investovat tak svých posledních 500 dolarů, určitě netušili, že jejich výrobky bude někdy používat více než 80 milionů domácností po celém světě. 

Nordic Ware se stala synonymem celohliníkových pečících forem, nejvíce ji proslavila patentovaná Bundt pan - což není nic jiného, než nám známá forma na bábovku. Ano, právě Nordic Ware vděčíme za její celosvětové rozšíření!

Dnes, přes 70 let od založení Nordic Ware, společnost řídí David Dalquist, syn zakladatelů Davida a Dorothy, má 350 zaměstnanců a prodává své výrobky po celém světě. Sídlí a vyrábí stále v Minnesotě, USA.

Jsme moc rádi, že právě Nordic Ware můžeme prostřednictvím našeho eshopu nabízet zákazníkům i my. Cítíme se tak alespoň trochu součástí rodinné historie této vyjímečné firmy. Vyberte si z našeho sortimentu originálních forem na pečení Nordic Ware i Vy. Slibujeme Vám, že budete mít radost vždy, když v těchto formách něco dobrého upečete.

Podívejte se i na další výrobky Nordic Ware

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve na palačinky
Záruka: 10 let
Materiál: Hliník
Typ produktu: Pánev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

nordic-ware-logoNordic Ware
Americká společnost vyrábí od roku 1946 ikonické hliníkové formy na bábovku, které znají po celém světě. Dodnes rodinná firma vyrábí formy v USA.