Peugeot PARIS Mlýnek na pepř - bukové dřevo, černý lak 30 cm

Kód: 2123768
Neohodnoceno
Značka: Peugeot
1 570 Kč 1 298 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
14.12.2022

Vysoce kvalitní manuální mlýnek na pepř Peugeot Paris v délce 30 cm z bukového dřeva s technologií uSelect. 6 hrubostí mletí, mlecí mechanismus z nerezové oceli, oboustranné mletí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální dřevěný mlýnek na pepř z bukového mořeného dřeva, s nerezovým mlecím mechanismem s celoživotní zárukou. Nabízí snadné plnění po odšroubování korunky a sejmutí vrchní části. Oboustranné mletí, 30 cm vysoký, ruční výroba z Francie, 170 let tradice.

Mlýnek na pepř:

  • doživotní záruka na mlecí mechanismus
  • mlecí mechanismus z nerezové oceli 18/10
  • spirálovitý tvar mlecího mechanismu
  • dvojitá řada zubů přidržují a navádí zrnka pepře pro dokonalé namletí
  • technologie uSelect - 6 stupňů mletí od nejjemnější po nejhrubší
  • je určen výhradně k mletí celých sušených zrn pepře, nepoužívejte jej k mletí soli, jiných druhů koření ani tzv. růžového nebo "Fagara pepře"

Tyto krásné mechanické mlýnky jsou výsledkem několika generací vývoje v oblasti gastronomie a na jejich ovládání i příjemném používání je to znát. Nerezové kameny, vyrobené z nerezové oceli 18/10, se při běžném používání neotupí a zůstanou navždy ostré. Hrubost mletí nastavíte jednoduše utažením / povolením korunky na vrchní straně mlýnku.

Mlýnek uchovávejte v suchém a čistém prostředí, kde nebude vystaven vlhku ani teplu. Čistit ho lze suchým měkkým hadříkem. V žádném případě nemýt v myčce.

Mlýnky na sůl a na pepř, které vypadají téměř stejně, odlišíte podle písmene P a S na kovové korunce mlýnku.

Mlýnky na koření Peugeot

peugeot logo

Pokud znáte značku Peugeot jen ve spojení s osobními a užitkovými aubomobily, možná Vás překvapí, že se již více jak 200 let zabývá výrobou luxusních mlýnků a doplňků do kuchyně. Patří dokonce k předním výrobcům v Evropě. Na mechanismy mlýnků Peugeot je poskytována doživotní záruka. Přečtěte si o výrobci luxusních mlýnků a kuchyňských doplňků Peugeot více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady mlýnků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Typ produktu: Mlýnek na koření

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Peugeot
Francouzská značka Peugeot se výrobě mlýnků věnuje už dvě století a za jejich kvalitou si stojí – důkazem je doživotní záruka na mlecí mechanismus. Peugeot postupně vyvinul šest různých mlecích mechanismů, každý pro jiný typ koření tak, aby jeho konstrukce optimálně odpovídala charakteru daného koření. V nabídce tak jsou mlýnky na sůl, na pepř, na chilli papričky, mlýnky na bylinky a koření, na muškátový oříšek a nejnověji i na vlhkou mořskou sůl.

Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky, většina mlýnků je však již vybavena systémem uSelect, který umožňuje volbu ze šesti přednastavených hrubostí mletí od jemného prášku po pořádné kusy pepře. Kolekce mlýnků Peugeot obsahuje tolik designů a provedení, že si vybere skutečně každý tak, aby mlýnek přesně zapadl do designu jeho kuchyně.

Mlýnky francouzské značky Peugeot patří mezi vysoce spolehlivé a vzhledově unikátní. Výroba těchto mlýnků probíhá ve východní Francii, kde vznikají jedinečné mlecí mechanismy, dochází zde ke zpracování dřeva či kompletacím. Pro každý druh koření vyvinul Peugeot speciální mlecí mechanismus, který bere v potaz tvar, tvrdost a strukturu koření a tím umožňuje uvolňování více chutí a aroma. U mlýnků lze nastavit hrubost mletí. Na tyto mlecí mechanismy poskytuje Peugeot doživotní záruku.