Peugeot Zanzibar Slunečné slané vločky z Indie

Kód: 2133958KS
Neohodnoceno
Značka: Peugeot
200 Kč 165 Kč bez DPH
Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Peugeot Zanzibar Slunečné slané vločky z Indie - náhradní výměnný zásobník s prémiovou solí určený pro mlýnek na sůl Peugeot Zanzibar s vyměnitelnými zásobníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní výměnný zásobník Peugeot Zanzibar Slunečné vločky z Indie je určený pro unikátní mlýnek na sůl Peugeot Zanzibar. Tento mlýnek umožňuje snadnou výměnu zásobníků s různými druhy soli a 6 hrubostí mletí.

Tato prémiová sůl je získávána osvědčeným původním procesem v lagunách Severovýchodní Indie. Působením slunečních paprsků se voda odpařuje a vznikají slané krystaly s charakteristickou strukturou, která je křupavá a má tendenci se vločkovat. Při získávání soli pak obyvatelé používají dřevěná pádla, kterými krystaly vybírají se zvláštní péčí.

Tato solná směs je jemně slaná a obsahuje vysoký podíl minerálů. Můžete ji tedy využít v téměř kterémkoliv jídle a skvěle se hodí například i do dezertů.

Mlýnky na koření Peugeot

peugeot logo

Pokud znáte značku Peugeot jen ve spojení s osobními a užitkovými aubomobily, možná Vás překvapí, že se již více jak 200 let zabývá výrobou luxusních mlýnků a doplňků do kuchyně. Patří dokonce k předním výrobcům v Evropě. Na mechanismy mlýnků Peugeot je poskytována doživotní záruka. Přečtěte si o výrobci luxusních mlýnků a kuchyňských doplňků Peugeot více.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Peugeot
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Sůl a koření

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Peugeot
Francouzská značka Peugeot se výrobě mlýnků věnuje už dvě století a za jejich kvalitou si stojí – důkazem je doživotní záruka na mlecí mechanismus. Peugeot postupně vyvinul šest různých mlecích mechanismů, každý pro jiný typ koření tak, aby jeho konstrukce optimálně odpovídala charakteru daného koření. V nabídce tak jsou mlýnky na sůl, na pepř, na chilli papričky, mlýnky na bylinky a koření, na muškátový oříšek a nejnověji i na vlhkou mořskou sůl.

Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky, většina mlýnků je však již vybavena systémem uSelect, který umožňuje volbu ze šesti přednastavených hrubostí mletí od jemného prášku po pořádné kusy pepře. Kolekce mlýnků Peugeot obsahuje tolik designů a provedení, že si vybere skutečně každý tak, aby mlýnek přesně zapadl do designu jeho kuchyně.

Mlýnky francouzské značky Peugeot patří mezi vysoce spolehlivé a vzhledově unikátní. Výroba těchto mlýnků probíhá ve východní Francii, kde vznikají jedinečné mlecí mechanismy, dochází zde ke zpracování dřeva či kompletacím. Pro každý druh koření vyvinul Peugeot speciální mlecí mechanismus, který bere v potaz tvar, tvrdost a strukturu koření a tím umožňuje uvolňování více chutí a aroma. U mlýnků lze nastavit hrubost mletí. Na tyto mlecí mechanismy poskytuje Peugeot doživotní záruku.