Emile Henry - nová kolekce Delight

 

Emile Henry Delight

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim. Mauris metus. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Donec vitae arcu. In convallis. Integer imperdiet lectus quis justo.

Prohlédnout produkty

LP_Delight_header

 

Co přináší nová keramika Emile Henry?

Pokud již nějakou keramiku značky Emile Henry vlastníte, tak jistě víte, že je synonymem kvality, spolehlivosti a designu. Co nového ale přináší kolekce Delight?

Nová dimenze vaření!

Největší novinkou je možnost používat keramiku na všech typech vařičů a to dokonce včetně indukce s funkcí Boost a mikrovlnky. Toto nádobí si tak může domů pořídit již opravdu každý!

 
 

Keramika je odolná teplotním šokům

Můžete v ní tedy například smažit na plný výkon a pak klidně polít studenou vodou. Můžete ji také bez obav dát do mrazáku.

Prohlédnout produkty

Promyšleno do nejmenších detailů

Výstupky na pokličce pomáhají srážení páry a působí tak jako automatický samopodlívací systém vhodný pro pomalé vaření.

Dvojitá sada bočních úchytů umožňuje snadnou manipulaci s víkem bez namáhání a pomáhá zajistit poklici.

 
 

Další vychytávky

Nádobí má oblé křivky pro pohodlné míchání a superodolný materiál, který odolá jakémukoliv poškrábání. Můžete v něm klidně naporcovat maso.

Široký a vyvýšený úchyt pro dobrou přilnavost. Může být také použit pro odkládání vařečky.

Kvalita a lehkost

Nádobí je 100% přírodní, vyrobené z burgundské hlíny, písku a vody. Navíc je až o 30% lehčí než litina, takže se s ním velmi dobře manipuluje.

Prohlédnout produkty

 
 

Nepřilnavý povrch? Ale jistě!

Nepřilnavý povrch je v současnosti již samozřejmostí a najdete jej tak i u kolekce Delight. Emile Henry si je navíc tak jistý kvalitou a odolností svých výrobků, že vám na tyto produkty dá záruku 5 let!

Ruční práce a design

Každý kousek je originál, vyrobený ručně ve Francii podle návrhu designérky Véronique Maire a opatřený číslem pracovníka, který jej vyrobil.

 

LP_Delight_footer

Vyberte si ze široké nabídky těchto produktů a nebudete litovat! Keramiku Emile Henry z kolekce Delight si stoprocentně zamilujete!

Prohlédnout produkty