Skeppshult Litinová pánev na grilování 0029T, 25 x 25 x 2,1 cm

Kód: AS0029T
Neohodnoceno
Značka: Skeppshult
ZdarmaZdarma
Skeppshult Litinová pánev na grilování 0029T
3 770 Kč 3 116 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Skeppshult litinová pánev na grilování 0029T s kulatým spodkem dna a držadlem z kvalitního dřeva. Rozměry 25 x 25 x 2,1 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skeppshult litinová pánev na grilování 0029T s kulatým spodkem dna a držadlem z kvalitního dřeva je vyrobena ve Švédsku, pouze z těch nejkvalitnějších a přísně kontrolovaných ekologických a originálních surovin na světě - severské železné rudy a švédské oceli. Tato švédská litina má vynikající vlastnosti, dává připravovaným pokrmům příjemný a chutný povrch a celkovou dobrou chuť. Je určena především pro použití s minimálním množstvím tuku, nebo dokonce úplně bez něho. Je vyrobena ručně, dle tradičních metod, které se datují až do roku 1906.

Skeppshult bio

Do litinového nádobí Skeppshult nejsou přidávány žádné hliníkové slitiny, chemikálie či umělé vrstvy, díky čemuž snese opravdu vysoké teploty (nedochází zde k odpařování nebezpečných látek). Povrch nádobí je ošetřen pouze rostlinným olejem, který je do litiny doslova zapečený, čímž se dosáhne nejen černé barvy nádobí, ale i určité nepřilnavosti povrchu. Toto nádobí je tedy zdravotně absolutně nezávadné.

Rozměry pánve na grilování:

  • vnější rozměr: 25 x 25 cm
  • čistá hloubka: 2,1 cm
  • vnější průměr dna: 21,8 cm
  • celková délka vč. držadla: 49,5 cm
  • váha: 3,1 kg

Pánev na grilování lze použít pro tyto tepelné zdroje:

Skeppshult zdroje 3

Podívejte se, jak vypadá výroba nejkvalitnějšího litinového nádobí na světě (11:03)

Litinové nádobí Skeppshult

Skeppshult logoŠvédská firma Skeppshult je synonymem pro to nejkvalitnější litinové nádobí na světě. Historie firmy sahá již do roku 1906 a tradiční postupy výroby zůstávají zachovány až do dnešních dní, kdy veškeré produkty jsou vyráběny výhradně ručně a dá se tak říci, že co kus, to originál. Základními a jedinými surovinami, použitými při výrobě, je severská železná ruda (nejkvalitnější na světě) a švédská ocel (taktéž nejkvalitnější na světě). Hledáte-li kvalitní nádobí na celý život, litinové nádobí Skeppshult je jasná volba. Pro více informací se podívejte na litinové nádobí Skeppshult.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilovací pánve
Záruka: 2 roky
Materiál: Litina
Průměr v cm: 25 cm
Rukojeť: Dřevěná
Tvar: Čtverec
Typ produktu: Grilovací pánev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Skeppshult
Švédská firma Skeppshult je synonymem pro to nejkvalitnější litinové nádobí na světě. Historie firmy sahá již do roku 1906 a tradiční postupy výroby zůstávají zachovány až do dnešních dní, kdy veškeré produkty jsou vyráběny výhradně ručně a dá se tak říci, že co kus, to originál. Základními a jedinými surovinami, použitými při výrobě, je severská železná ruda (nejkvalitnější na světě) a švédská ocel (taktéž nejkvalitnější na světě).

Hledáte-li kvalitní nádobí na celý život, litinové nádobí Skeppshult je jasná volba. Kvalitní litina do jídla neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky, ani vlivem teploty nebo mechanického opotřebení. Litinové nádobí přetrvává generace, proto bylo vždy oblíbenou volbou našich prarodičů