Skeppshult Nízká litinová pánev na pečení 0280, 29 cm/3,1 cm

Kód: AS0280
2 hodnocení
Značka: Skeppshult
ZDARMAZDARMA
Skeppshult Nízká litinová pánev na pečení 0280
3 590 Kč 2 967 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2022

Skeppshult nízká litinová pánev na pečení 0280 s držadlem z ušlechtilé nerez oceli. Průměr 29 cm, hloubka 3,1 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skeppshult litinová pánev na pečení 0280 s držadlem z ušlechtilé nerez oceli je vyrobena ve Švédsku, pouze z těch nejkvalitnějších a přísně kontrolovaných ekologických a originálních surovin na světě - severské železné rudy a švédské oceli. Tato švédská litina má vynikající vlastnosti, dává připravovaným pokrmům příjemný a chutný povrch a celkovou dobrou chuť. Je určena především pro použití s minimálním množstvím tuku, nebo dokonce úplně bez něho. Je vyrobena ručně, dle tradičních metod, které se datují až do roku 1906.

Skeppshult bio

Do litinového nádobí Skeppshult nejsou přidávány žádné hliníkové slitiny, chemikálie či umělé vrstvy, díky čemuž snese opravdu vysoké teploty (nedochází zde k odpařování nebezpečných látek). Povrch nádobí je ošetřen pouze rostlinným olejem, který je do litiny doslova zapečený, čímž se dosáhne nejen černé barvy nádobí, ale i určité nepřilnavosti povrchu. Toto nádobí je tedy zdravotně absolutně nezávadné.

Rozměry nízké pánve na pečení:

  • vnější průměr: 29 cm
  • čistá hloubka: 3,1 cm
  • vnější průměr dna: 22 cm
  • celková délka vč. držadla: 48 cm
  • váha: 2,65 kg

Pánev na pečení lze použít pro tyto tepelné zdroje:

Skeppshult zdroje

Podívejte se, jak vypadá výroba nejkvalitnějšího litinového nádobí na světě (11:03)

Litinové nádobí Skeppshult

Skeppshult logoŠvédská firma Skeppshult je synonymem pro to nejkvalitnější litinové nádobí na světě. Historie firmy sahá již do roku 1906 a tradiční postupy výroby zůstávají zachovány až do dnešních dní, kdy veškeré produkty jsou vyráběny výhradně ručně a dá se tak říci, že co kus, to originál. Základními a jedinými surovinami, použitými při výrobě, je severská železná ruda (nejkvalitnější na světě) a švédská ocel (taktéž nejkvalitnější na světě). Hledáte-li kvalitní nádobí na celý život, litinové nádobí Skeppshult je jasná volba. Pro více informací se podívejte na litinové nádobí Skeppshult.

Doplňkové parametry

Kategorie: Litinové pánve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Materiál: Litina
Průměr v cm: 29 cm
Rukojeť: Nerezová ocel
Tvar: Kruh
Typ produktu: Pánev na pečení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Skeppshult
Švédská firma Skeppshult je synonymem pro to nejkvalitnější litinové nádobí na světě. Historie firmy sahá již do roku 1906 a tradiční postupy výroby zůstávají zachovány až do dnešních dní, kdy veškeré produkty jsou vyráběny výhradně ručně a dá se tak říci, že co kus, to originál. Základními a jedinými surovinami, použitými při výrobě, je severská železná ruda (nejkvalitnější na světě) a švédská ocel (taktéž nejkvalitnější na světě).

Hledáte-li kvalitní nádobí na celý život, litinové nádobí Skeppshult je jasná volba. Kvalitní litina do jídla neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky, ani vlivem teploty nebo mechanického opotřebení. Litinové nádobí přetrvává generace, proto bylo vždy oblíbenou volbou našich prarodičů