Skeppshult set litinových pánví na grilování a pečení 0610-3

Kód: AS0610-3
Neohodnoceno
Značka: Skeppshult
ZdarmaZdarma
Skeppshult set litinových pánví na grilování a pečení 0610 3
7 540 Kč 6 231 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Skeppshult set litinových pánví 0610-3 obsahuje grilovací pánev a hlubokou pánev na pečení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skeppshult set litinových pánví 0610-3 je vyroben ve Švédsku, pouze z těch nejkvalitnějších a přísně kontrolovaných ekologických a originálních surovin na světě - severské železné rudy a švédské oceli. Tato švédská litina má vynikající vlastnosti, dává připravovaným pokrmům příjemný a chutný povrch a celkovou dobrou chuť. Je určen především pro použití s minimálním množstvím tuku, nebo dokonce úplně bez něho. Je vyroben ručně, dle tradičních metod, které se datují až do roku 1906.

Skeppshult bio

Do litinového nádobí Skeppshult nejsou přidávány žádné hliníkové slitiny, chemikálie či umělé vrstvy, díky čemuž snese opravdu vysoké teploty (nedochází zde k odpařování nebezpečných látek). Povrch nádobí je ošetřen pouze rostlinným olejem, který je do litiny doslova zapečený, čímž se dosáhne nejen černé barvy nádobí, ale i určité nepřilnavosti povrchu. Toto nádobí je tedy zdravotně absolutně nezávadné.

Rozměry hluboké pánve na pečení:

  • vnější průměr: 27,1 cm
  • čistá hloubka: 6,3 cm
  • vnější průměr dna: 22,3 cm
  • váha: 3,35 kg
  • průměr s uchy: 35,2 cm

Rozměry grilovací pánve:

  • vnější průměr: 27,1 cm
  • čistá hloubka: 2,2 cm
  • vnější průměr dna: 24,3 cm
  • váha: 2,65 kg
  • průměr s uchy: 34,7 cm

Set pánví lze použít pro tyto tepelné zdroje:

Skeppshult zdroje 2

Podívejte se, jak vypadá výroba nejkvalitnějšího litinového nádobí na světě (11:03)

Litinové nádobí Skeppshult

Skeppshult logoŠvédská firma Skeppshult je synonymem pro to nejkvalitnější litinové nádobí na světě. Historie firmy sahá již do roku 1906 a tradiční postupy výroby zůstávají zachovány až do dnešních dní, kdy veškeré produkty jsou vyráběny výhradně ručně a dá se tak říci, že co kus, to originál. Základními a jedinými surovinami, použitými při výrobě, je severská železná ruda (nejkvalitnější na světě) a švédská ocel (taktéž nejkvalitnější na světě). Hledáte-li kvalitní nádobí na celý život, litinové nádobí Skeppshult je jasná volba. Pro více informací se podívejte na litinové nádobí Skeppshult.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilovací pánve
Záruka: 2 roky
Materiál: Litina
Průměr v cm: 27 cm
Rukojeť: Litinová
Tvar: Kruh
Typ produktu: Grilovací pánev
Vlastnosti: Vhodné do trouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Skeppshult
Švédská firma Skeppshult je synonymem pro to nejkvalitnější litinové nádobí na světě. Historie firmy sahá již do roku 1906 a tradiční postupy výroby zůstávají zachovány až do dnešních dní, kdy veškeré produkty jsou vyráběny výhradně ručně a dá se tak říci, že co kus, to originál. Základními a jedinými surovinami, použitými při výrobě, je severská železná ruda (nejkvalitnější na světě) a švédská ocel (taktéž nejkvalitnější na světě).

Hledáte-li kvalitní nádobí na celý život, litinové nádobí Skeppshult je jasná volba. Kvalitní litina do jídla neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky, ani vlivem teploty nebo mechanického opotřebení. Litinové nádobí přetrvává generace, proto bylo vždy oblíbenou volbou našich prarodičů