Skeppshult Skleněná poklice 0510GL, 28 cm

Kód: AS0510GL
1 hodnocení
Značka: Skeppshult
1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Skeppshult skleněná poklice s litinovým držadlem. Průměr 28 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní skleněná poklice s litinovým držátkem 0510GL od švédského výrobce litinového nádobí Skeppshult. Vnější průměr vnitřní obruby této skleněné poklice je 27,7 cm, váha cca 1,15 kg. Poklice je vhodná i do trouby, a to do 230 °C.

Skeppshult bio

Do litinového nádobí Skeppshult nejsou přidávány žádné hliníkové slitiny, chemikálie či umělé vrstvy, díky čemuž snese opravdu vysoké teploty (nedochází zde k odpařování nebezpečných látek). Povrch nádobí je ošetřen pouze rostlinným olejem, který je do litiny doslova zapečený, čímž se dosáhne nejen černé barvy nádobí, ale i určité nepřilnavosti povrchu. Toto nádobí je tedy zdravotně absolutně nezávadné.

Tato skleněná poklice se výborně hodí pro následující výrobky:

Podívejte se, jak vypadá výroba nejkvalitnějšího litinového nádobí na světě (11:03)

Litinové nádobí Skeppshult

Skeppshult logoŠvédská firma Skeppshult je synonymem pro to nejkvalitnější litinové nádobí na světě. Historie firmy sahá již do roku 1906 a tradiční postupy výroby zůstávají zachovány až do dnešních dní, kdy veškeré produkty jsou vyráběny výhradně ručně a dá se tak říci, že co kus, to originál. Základními a jedinými surovinami, použitými při výrobě, je severská železná ruda (nejkvalitnější na světě) a švédská ocel (taktéž nejkvalitnější na světě). Hledáte-li kvalitní nádobí na celý život, litinové nádobí Skeppshult je jasná volba. Pro více informací se podívejte na litinové nádobí Skeppshult.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poklice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: Sklo
Průměr v cm: 28 cm
Typ produktu: Poklice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skeppshult
Švédská firma Skeppshult je synonymem pro to nejkvalitnější litinové nádobí na světě. Historie firmy sahá již do roku 1906 a tradiční postupy výroby zůstávají zachovány až do dnešních dní, kdy veškeré produkty jsou vyráběny výhradně ručně a dá se tak říci, že co kus, to originál. Základními a jedinými surovinami, použitými při výrobě, je severská železná ruda (nejkvalitnější na světě) a švédská ocel (taktéž nejkvalitnější na světě).

Hledáte-li kvalitní nádobí na celý život, litinové nádobí Skeppshult je jasná volba. Kvalitní litina do jídla neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky, ani vlivem teploty nebo mechanického opotřebení. Litinové nádobí přetrvává generace, proto bylo vždy oblíbenou volbou našich prarodičů