Zaregistrujte se u nás k odběru novinek, využívejte výhod registrovaných uživatelů a získejte slevu 100 Kč na Váš nákup. Slevový kupón Vám zašleme na Váš e-mail.

 

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Volejte: +420 773 751 656
Doprava zdarma nad 1999Kč

Služba broušení nožů

Nabízíme službu broušení vašich nožů ve specializovaném servisním středisku vybaveném špičkovými brusnými stroji firmy Dick a proškolenými odborníky. Můžete si zde nechat nabrousit kuchyňské nože různých typů a velikostí. 

Broušení nožů od profesionálů

1 - před broušením, 2 - po broušení, 3 - povrch čepele, 4 - povrch čepele po obtáhnutí, 5 - povrch čepele po doleštění

Informace o broušení nožů

V průběhu broušení na prvotřídních strojích je řez dokonale vyhlazen a následně zjemněn chlazením vodou, v závěru celého broušení se za pomoci lamelových kartáčů odstraní otřepy a čepel se vyleští vysoce kvalitní leštící pastou Dick. Toto profesionální broušení zajistí dlouhou životnost vašich nožů a sníží tak náklady na jejich obměnu. 

Cena broušení je 4,60,- s DPH za 1 cm.

V případě zájmu o broušení nás prosím kontaktujte na tel. čísle 733 640 723 nebo na e-mailové adrese obchod@bavimevarit.cz.

Nože, které chcete nechat nabrousit, nám dopravte na adresu Kovářská 4/939, 190 00 Praha 9, dovézt je můžete buď osobně nebo jsme schopni zajistit přepravní službu, která u vás nože vyzvedne a po nabroušení vám je zase zpět doručí (na vaše náklady).

 

Kde nás najdete?

Platební metody