Steba IK 23 indukční vařič

Kód: 32IK23OT
Neohodnoceno
Značka: Steba
ZdarmaZdarma
Steba IK 23 indukční vařič
2 200 Kč 1 818 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Indukční vařič Steba IK 23 o rozměrech 34 x 28,5 x 6,5 cm a o příkonu 2000W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Steba IK 23 je masivní indukční vařič, který je mobilní a přenosný. Má jednu velkou varnou zónu (2000W) vhodnou pro ocelové nebo litinové, nerezové nádobí s rovným dnem o průměru minimálně 12 cm.  S použitím indukčního vařiče ušetříte až 50% elektrické energie! Tepelná energie vzniká přímo ve dnu varné nádoby, není třeba předehřívat a neplýtvá se tak zbytečně energií. Keramická varná deska je studená na dotyk, velmi snadno se udržuje a je vysoce bezpečná. 

Vlastnosti:

  •  90% účinnost, 50% úspora elektrické energie, o 30% rychlejší vaření
  • studená na dotyk - vysoká bezpečnost
  • 1 velká varná zóna (2000W)
  • dotykové ovládání
  • 10 výkonostních stupňů
  • rozměry plotýnky 28 x 27 cm
  • časovač 1 až 180 minut s následným vypnutím
  • automatické vypnutí po cca 20 sekuncách, pokud se na vařiči nenachází varná nádoba
  • regulace teploty (60 - 240°C)

Rozměry varné desky: 34 x 28,5 x 6,5 cm
Rozměry plotýnky: 28 x 27 cm

Domácí spotřebiče Steba

Steba_logo

Německá firma, založená v r. 1919, specializující se na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů, které se prodávají ve specializovaných obchodech i obchodních řetězcích v rámci celé Evropy. Dáváte-li přednost kvalitě a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky, spotřebiče značky Steba jsou určeny právě pro Vás. Přečtěte si o domácích spotřebičích značky Steba více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Steba
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Indukční vařič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Steba
Německá firma založená v r. 1919, s dlouhou tradicí a zkušeností, specializovaná na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů. Na nových výrobních linkách, pod striktní kontrolou kvality, se vyrábí ucelený a žádaný sortiment elektrospotřebičů.

Ty jsou pro svůj vkusný design, použitý špičkový materiál a pečlivé zpracování oblíbené u zákazníků nejen v západních zemích Evropské unie a Švýcarsku, ale stále více také v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Zde nechybějí ve specializovaných obchodech ani v nejdůležitějších řetězcích prodávajících elektro.

Značka STEBA se tak stává synonymem kvalitních výrobků žádaných zákazníky, kteří v rostoucí míře dávají přednost kvalitně a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky.